TOWeb: Kolay ve abonelik olmadan tüm cihazlar için web sitesi oluşturma programı.

TOWeb, web sitesi yapmak için tasarlanmış basit ve pratik bir programdır. Bu program sayesinde web sitesi hazırlamak çok kolay olacak. Sadece bir kaç adımda hazır bir web siteniz olacak.

TOWeb tüm ekran boyutları ve aygıtlar ile uyumlu modern bir HTML5 ve CSS3 web sitesi oluşturmayı sağlar; Cep telefonu, tablet, PC, TV … kodlama olmadan ve herhangi bir plana abone olmadan çok kolay bir şekilde web sitesi yapabilirsiniz.

Peki bir web sitesi yapmak bu kadar kolay mıdır? Değildir tabiki de. Üst düzey bir web sitesi yapma programı da değil zaten. Mesala bu program ile albüm, video, katalog hazırlayabilirsiniz. Bir kaç adımda web sitesi nasıl yapılır diyorsanız, işte size web sitesi yapma adımları;

TOWeb indir-kolay web sitesi yapma programi

TOWeb ile web sitesi yapma;

1. Adım: Web sitesi oluşturmak için sitenizin başlığını ve temasını seçin.

2.Adım: Web sitenin grafik temasını oluşturun. TOWeb programı ile grafik tasarlamakla zaman harcamayacaksınız. Temanın renginin nasıl olmasını istiyorsanız rengi seçmeniz ve uygulamanız yeterli.

3.Adım: Başlıklara dilediğiniz bilgileri yerleştirebilirsiniz. Evet bu kadar artık temanız hazır ve bilgileri girmek kaldı. Başlıklarla ilgili dilediğiniz şekilde veri girebilirsiniz.

4.Adım: Yapacağınız web sitenin seçeneklerini değiştirin. İstediğiniz şekilde ayarlama yapabilir ve bu ayarları çok kolay şekilde uygulayabilirsiniz. Alışveriş ile ilgili özellikleri ve arama motoru ekleme yapabilirsiniz.

5.Adım: Hepsi hazır ve geriye sitenizi internette yayınlamak kalıyor. TOWeb programı sayesinde web sitesini internet üzerinde oluşturun. Artık web siteniz hazır.

TOWeb ile web sitesi nasıl yapılır video izleyin;

Son Sürümü: TOWeb 5.18

Boyutu: 24.98 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Lauyan Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TOWeb İndir – Pratik Web Sitesi Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status