Gelişmiş Video Dönüştürme Programı

Total Video Converter 3.71 son derece güçlü ve tüm video ve ses formatlarını destekleyen dönüştürme yazılımı. Total Video Converter 3GP, MP4, PSP, PS3, iPod, iPhone vb gibi cep video oynatıcı için video dönüştürmek için tasarlanmış ve aynı zamanda VCD ya da DVD player, XBOX360,AVCHD, PSP, iPod, SWF, FLV dönüşümleride yapıyor.

Yeni Total Video Converter yüksek tanımlı eşsiz film deneyimi sağlar. Bu en iyi ve benzersiz yazılım bugün dönüştürme ve PS3 Blu-ray oynatıcı üzerinde çalışabilirsiniz AVCHD disk, video yazmak için eşsiz desteği ile. Bu arada, bu dönüşüm ve H.264 TS, MPEG-2 TS, WMV-HD, MKV-HD, DivX-HD, Divx-HD, MOV-HD, HD ve FLV-MP4-HD gibi HD formatları için video yazmak için destekler.

Total Video Converter Video Formatları:

Real Video (. Rm,. Rmvb), MPEG4 (. Mp4), 3gp (.3 gp, 3g2), Game Psp (. PSP), MPEG1 (. Mpg, mpeg), MPEG2 PS (. Mpg, mpeg, vob), MPEG2 TS (DVB Transport Stream), DIVX (. Divx), Ms ASF (. Asf,. Wmv), Ms ASF (. Asf,. Wmv), Ms AVI (. Avi), Flash video FLV (. Flv), Apple Quicktime (. Mov), FLIC format (. Fli,.) Flc, Gif Animation (. Gif), Convert DV (. Dv), Matroska (. Mkv), ogm (. OGM).

Total Video Converter

Total Video Converter Ses Formatları:

CD audio (. CDA), MPEG audio (. Mp3, mp2), Ms WAV (. Wav), Ms WMA (. Wma), Real Audio (. Ra), OGG (.) Ogg, Amr audio (. Amr), AC3 (. Ac3), SUN AU format (. Au), Macromedia Flash ses (. Swf )

Boyutu: 15 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Total Video Converter 3.71 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status