October 5, 2022


Ücretsiz BitTorrent istemcisi ile güvenli bir şekilde torrent indirin

İnternet üzerinden dosya paylaşımı pek çok yolla yapılabilir ve hızlı ve kapsamlı dosya paylaşımı için hala BitTorrent teknolojisi kullanılmaktadır. Torrent programları yasal kullanım amacıyla tasarlanmış özellikle büyük dosyaların paylaşımı için faydalı olmaktadır. Torrent dosyaları bir çok güvenlik tehlikesi de içermektedir. Özellikle kötü amaçlı hazırlanmış torrent dosyalar nedeniyle güvenlik zaafiyeti ortaya çıkabilir.

TorrentRover oluşabilecek risk faktörlerini göz önünde bulundurarak daha güvenli torrent dosyası arama ve indirme amacıyla tasarlanmış, popüler torrent sitelerden indirme imkanı sunan ücretsiz bir programdır. Bu uygulama herkesin peşinde olduğu dosyaları bulmayı mümkün hale getiren kullanıcı dostu ve güzel bir arayüz sunar.

Çoğu torrent sitesi özellikle oyun, film ve dizi indirmek isteyenler için tamamen güvenli içerikler sunmazlar. Bu tehlikeyi her zaman göz önünde bulundurarak emin olmadığınız torrent sitelerden dosya indirmemeye özen gösterin. Kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan veya bilgisayarınıza zarar verecek zararlı yazılımlar barındıran torrent dosyaları elbette vardır. İndirdiğiniz her torrent dosyası bir tehlike demektir. Peki ne yapmalı?

torrentrover-indir-ucretsiz-ve-guvenli-torrent-indirme-programi

İşte TorrentRover programı tamda bu noktada karşımıza çıkıyor. Yapacağınız aramalarda zararlı olan torrent dosyaları eleyerek en güvenli ve temiz torrent dosyalara ulaşmayı sağlar. Bunun yanı sıra, istenilen torrent dosyalara ulaşmanın pekte mümkün olmaması torrent indirme programlarının en kötü yanlarından biridir. Yine TorrentRover bu noktada devre girerek detaylı arama ve filtreleme özelliği sayesinde tamda istediğiniz torrentlere ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca, indirmek istediğiniz torrent dosyalar hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Film indirmek istediğiniz zaman IMDB veya vikipeki sayfaları aracılığıyla film hakkında bilgi almanızı sağlar. Ana penceresinden kolayca ulaşılabilecek hızlı arama kısmına istediğiniz içeriği yazarak, bulmanızı sağlayacaktır. Aramayı daraltmak ve sadece  kitaplar, çizgi romanlar, resimler, müzik ve diğerleri için sonuçlar elde etmenize yardımcı olan kategori listesi bile var.

TorrentRover hakkında bir diğer güzel bir şey ise, ‘Basit’ ve ‘Gelişmiş’ arayüz arasında geçiş yapmak. Bu aynı zamanda daha deneyimli olanların ihtiyaçlarını karşılamayı mümkün kılmakta ve yeni başlayanlar için kullanımı daha da kolaylaştırır. TorrentRover kesinlikle sadece torrent dosyalarını bulmak ve daha sonra onları indirmek için iyi bir yardımcıdır. Yerleşik güzel eklentileri ile geniş bir konfigürasyon alanı da sunar.

Dizi izleyicilerini ilgilendirecek bir yanı da var. Sürekli izlediğiniz ve takip ettiğiniz dizinin yeni bir bölümü çıktığı zaman arayıp bulmanıza gerek kalmayacak. Otomatik indirme komutunu kullanarak aynı torrent sitesine dizinin yeni bir bölümü eklendiği zaman otomatik olarak indirecektir. Bu özellik dizi izleyicileri için gerçekten faydalı bir özelliktir.

Program kurulum aşamasında KickAssTorrents, ThePirateBay, IsoHunt, ExtraTorren torrent kaynakları da yükleyecektir.

Evet, ücretsiz en iyi torrent indirme programları arasında yer alan TorrentRover programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ücretsiz olarak indirin ve kullanın. Yaklaşık 5 MB dosya boyutuna sahiptir. Ayrıca TorrentRover Portable sürümü de mevcuttur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TorrentRover İndir – Ücretsiz ve Güvenli Torrent İndirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status