August 13, 2022


Torch Browser: Ücretsiz ve Türkçe web browser, internet tarayıcısı.

Torch Browser zengin özellikleri ile ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır.

Dahili Torrent; Dahili torrent yetenekleri ile kolay dosya indirme. Torch Browser ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz ve tarayıcı doğrudan torrent indirme görevlerini yönetmek için kolaylaştırır. Torch tarayıcınızın torrent özellikleri yerleşik ile dosya indirme yapmak kolay ve basit hale gelir.

Medya yakalayıcı; Katıştırılmış bir tıklamayla video ve müzik yakalama. Torch tarayıcı sadece video ve şarkıları bulmak değil, aynı zamanda kolayca her siteden web medya dosyalarını kaydetmenizi sağlar. Medya kapma, tarayıcıya entegre ve geniş bir yelpazede dosya türlerini destekler, böylece bir web video veya kaydetmek istediğiniz bir şarkıyı bulduğunuz zaman diğer indirme programlarına gerek duymadan kolay bir şekilde video ve müzikleri indirebilirsiniz .

Download Accelerator (İndirme Hızlandırıcı); Torch tarayıcıya entegre güçlü bir indirme hızlandırıcısı ile medya dosyalarını indirme hızını hızlandırabilirsiniz. Torch tarayıcınızın hızlandırıcı optimum hızda indirme dosyaları ve harici yazılım indirmek zorunda kalmamak için tarayıcınızdan direkt olarak çalışır.

Güçlü Tarayıcı; Torch tarayıcı güçlü ve hızlı arama yetenekleri ile üstün tarayıcı deneyimi sunuyor. Chrome tabanlı tarayıcı her zaman size, alakalı ve doğru arama sonuçları verir.

Torch Browser Bilgileri

Son Sürüm: Torch Browser 33.0.0.7326

Boyutu: 1.58 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Torch Media Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Torch Browser 33.0.0.7326 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status