August 15, 2022


Throttle – İnternet bağlantı hızını maksimum yapma programı.

İnternet hızını artırmak ister misiniz? Throttle programı modeminizi optimize ederek ve daha hızlı internet kullanmanızı sağlar. Program üreticileri internet hızını %200 artıracağını iddaa ediyor. Bilgisayarınızda yaptığı değişikliklerle internette daha hızlı sörf yapabilirsiniz.

Hızlı dosya indirmek, internette daha hızlı gezinti ve gecikme olmadan oyun oynamak için bilgisayar ve modem hızını yükseltir. Büyük dosyaları daha hızlı indirmek istiyorsanız, Throttle programı ile anında internet hızınızı artırabilirsiniz. ISS ekstra aylık ücretler ödemek zorunda kalmadan internet bağlantısı yükseltebilirsiniz.

Throttle kullanımı çok güvenlidir modem ve internet hız performansını artırmak için birkaç Windows kayıt defteri ve sistem değişiklikleri yapar. Gecikme olmadan oyunlarda kesinti yaşamadan oynamanızı ve daha hızlı dosya indirmenizi sağlar. Bilgisayarınız ve modem için yapılan bu kalıcı değişiklikler büyük veri paketlerinin bilgisayarınız ve sunucular arasında geliştirir, bilgisayarınız ve sunucular arasındaki gecikmeyi düşürür ve aynı anda görüntüleri ve dosyaları yükler. Throttle ile internet çok daha hızlı olacak ve bilgisayarınızda yaptığı değişiklikler tamamen güvenli ve kalıcıdır.

Throttle Programının Özellikleri

 • Anında internet hızı, daha hızlı yüklemeler yaparak daha hızlı internette sörf ve gecikme olmadan online oyun hızını artırır.
 • Kablolu, DSL, U-Verse, Fios ve çevirmeli ve cep telefonu (2G/3G/4G) olarak tüm internet bağlantı türlerinin hızını arttırır.
 • ISS ile daha yüksek bir paketi yükseltmek zorunda kalmadan mevcut internet bağlantısı maksimize ederek para kazandırır.
 • Tek bir tıklama ile bilgisayar ve modem kalıcı değişiklikler yapmanızı sağlar.
 • Online multiplayer oyunlarda gecikmesiz oyun oynamanın zevkini yaşarsınız.
 • Yazılım sürekli güncellemeleri size sistem yeteneğine sahip olduğunu iyileştirmelerden yararlanmak için izin yeni performans ayarları ekleyin.

Sürümü: Throttle 8.10.31.2016

Boyutu: 3.49 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: PGWARE

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • ErL
  21 Mayıs 2013

  ücretli mi admin bu throttle :]

 • admin Author
  21 Mayıs 2013

  Evet ücretli…

 • onur
  1 Aralık 2016

  admin ben wiwi den bağlanıyorum nasıl parayı odeyeceğim ve kaç paradır bu program

 • onur
  1 Aralık 2016

  admin???

"Throttle İndir – İnternet Bağlantı Hızını Artırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status