Hızlı Dosya Kopyalama/Taşıma/Aktarma Programı

Windows’un daha yeni sürümleriyle ilgili en yaygın şikayetlerden biri, özellikle çok sayıda dosya ağ üzerinden aktarıldığında yavaş kopyalama hızına sahip olmasıdır. Kopyalamanızı hızlandırmak istiyorsanız ya da düzenli olarak büyük miktarda veri aktarıyorsanız ve diğer yoğun görevleri yerine getirmek için işlemi durdurmanız gerekirse, bu program ihtiyacınızı karşılayacaktır.

TeraCopy, dosyaları mümkün olan en yüksek hızda kopyalamak ve taşımak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır. Bu kopyalama işlemi sırasında kötü dosyaları atlar ve olanları dikkat edilmesi gerekenleri görebilecek şekilde daha sonra transferi sonunda görüntüler. TeraCopy, CRC sağlama toplamı değerlerini hesaplayarak, kopyalanan dosyalarda hatalar olup olmadığını otomatik olarak kontrol edebilir. Ayrıca, Windows eşdeğerinden daha fazla kopyalanan dosyalar hakkında daha fazla bilgi sağlar. TeraCopy, Windows Explorer’ın sağ tıklama menüsüyle bütünleşir ve varsayılan kopya işleyici olarak ayarlanabilir.

Dosyaları daha hızlı kopyalama: TeraCopy, arama sürelerini azaltmak için dinamik olarak ayarlanan tamponları kullanır. Eşzamansız kopyalama, iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya aktarımını hızlandırır.

Dosya aktarma işlemini duraklatın ve devam ettirin: Sistem kaynaklarını boşaltmak ve tek bir tıklamayla devam etmek için kopyalama işlemini istediğiniz zaman duraklatın.

teracopy-son-surum-indir-hizli-dosya-kopyalama-ve-tasima-programi

Hata kurtarma: Kopyalama hatası olması durumunda, TeraCopy kurtarmak için birkaç kez deneyecek ve daha kötü senaryoda, dosyayı atlayacak, tüm aktarımı sonlandırmayacaktır.

Etkileşimli dosya listesi: TeraCopy, başarısız dosya aktarımlarını gösterir ve sorunu çözmenizi ve yalnızca sorunlu dosyalarınızı tekrar kopyalamanızı sağlar.

TeraCopy, Explorer kopyasını ve hareket işlevlerini tamamen değiştirebilir, böylece her zamanki gibi dosyaları kullanarak çalışabilirsiniz.

Windows bilgisayarınızda daha hızlı dosya kopyalama ve taşıma işlemi yapmak istiyorsanız TeraCopy programı yardımcı olacaktır.

TeraCopy Bilgileri

Sürüm: TeraCopy 3.0 RC

Boyut: 4.24 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TeraCopy Son Sürüm İndir – Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status