September 29, 2022


TEncoder Video Converter: Ücretsiz ve Türkçe Video Dönüştürme Programı.

TEncoder Video Converter programı da bu gereksinimi karşılamak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe video dönüştürme programıdır. Hemen hemen tüm video ve ses dosyalarını dönüştürmek için yardımcı olacaktır.

Video dönüştürmek artık bir gereksinimdir. Bir cihazdan diğerine video dosyalarını taşımanın en kolay yoludur. Özellikle taşınabilir cihazlar (akıllı telefon, ipod, müzik çalar vs) için çok gereklidir. Her cihaz aynı video formatını desteklemez. Bu nedenle, aynı videoyu başka cihazlarda izlemek, dinlemek için video dönüşümü yapmak gerekiyor.

TEncoder Video Converter indir

Program sadece video dönüştürmek ile kalmıyor, ayrıca altyazıları videolara gömmek için imkan sağlıyor. Programı yüklediğiniz zaman göreceksiniz ki, arayüzü çok sade ve anlaşılır. Dosya ekleme, kaldırma ve diğer ayarları sol panelde göreceksiniz. Programın sağ panelinde dönüştürmek istediğiniz video veya ses dosyaların tüm özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Programın en çok sevdiğim özelliklerinden birisi, video boyutunu ayarlamaya imkan tanımasıdır. Bunu da çok basit bir hale getirmiştir. Video boyutunu dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Tüm ayarlamalarınızı yaptıktan sonra tek bir tıklama ile video dosyalarını dönüştürün.

TEncoder Video Converter Bilgileri

Virüs Tarama: 0 / 51

Son Sürüm: TEncoder Video Converter 4.3.0.4594

Boyutu: 33.60 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Okan Ozcan

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TEncoder Video Converter (64 Bit) Ücretsiz Video Dönüştürme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status