August 15, 2022


Uzaktan bağlantı programı

TeamViewer ile uzaktan bağlantı sağlayarak, bir bilgisayardan diğerini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uzak masaüstü bağlantısı sağlayacak en iyi programlardan birisi de TeamViewer programıdır. TeamViewer alanında en iyisidir. Hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteği sunuyor. Kullanımı da çok basittir.

TeamViewer programını kullanmak için, bilgisayarınıza yükleyin ve çalıştırın. Bilgisayarınızın ID numarasını ve şifreyi gösterecektir. Uzaktaki diğer bilgisayardan, diğer bilgisayara bağlantı sağlamak için, karşıdaki bilgisayarın ID numarasını ve şifresini kendi bilgisayarınızdan girmeniz gerekiyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra bağlantı seçeneğine tıklayın. Bağlantı sağlanır sağlanmaz, karşıdaki bilgisayarın masaüstü ekranı kendi bilgisayarınızda gözükecektir. Kendi bilgisayarınızı nasıl kullanıyorsanız, aynı şekilde kullanabileceksiniz. Evet normal kullanıma göre biraz yavaş olacaktır ama tam anlamı işinizi halledebilirsiniz. Uzaktan bağlantı, özellikle uzaktan yardım etmek için kullanılır. Bu nedenle her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir.

TeamViewer ile ilgili önemli notlar;

Yeni toplantı özellikleri sadece TeamViewer 7’den sonraki sürümleri tarafından desteklenmektedir. Çok sayıda yeni özellik bulunması nedeniyle, sürüm 7 ile yapılan toplantılar teknik nedenlerden dolayı önceki sürümler ile uyumlu değildir. Birçok yeni uzaktan kontrol fonksiyonu ile daha sezgisel, kolay ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Olanaklarınızı genişletin ve bugün online toplantılar için TeamViewer kullanmaya başlayın.

TeamViewer indir-uzaktan baglanti programi

TeamViewer Bilgileri

Son Sürüm: TeamViewer 11.0.64630

Boyutu: 10.75 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: TeamViewer GmbH

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TeamViewer Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status