August 14, 2022


TeamTalk: Toplu Görüşme ve Video Konferans Programı

teamtalk-indir-mesajlasma-video-konferansTeamTalk birden çok kullanıcının internette ses ve video sohbetlere katılmalarını sağlayan ücretsiz bir konferans sistemidir. TeamTalk hem dosya istemci hem de sunucu uygulamasını içerir. Görme engelliler için özel istemci uygulaması erişilebilirlik özellikleri ile birlikte geliyor. Program bir grup oluşturarak işbirliği ve bilgi paylaşmayı sağlayan bir konferans sistemidir. Bir grubun her üyesi hem ses ve video kullanarak gerçek zamanlı olarak diğer üyelerle iletişim kurabilir. Bilgisayarınıza bağlı bir mikrofon ve web kamerası ile sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Bu uygulama mesajlaşmanın yanı sıra, masaüstü uygulamaları paylaşma, dosya gönderme ve görme engelliler için erişilebilirlik sunuyor. Ofis çalışanları için yardımcı olan harika bir uygulamadır. Anlık mesajlaşma, dosya alış verişi yapma, uzaktan video konferanslara katılma yaparak zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

TeamTalk sadece internet üzerinden değil ayrıca ağ üzerinden de iletişim kurmayı sağlıyor. Aynı ofis, ev ağında sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

TeamTalk Bilgileri

Son Sürüm: TeamTalk 5.1.7

Boyutu: 14.60 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TeamTalk Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status