TeamSpeak 3.0 Türkçe programı.

TeamSpeak, güçlü, esnek, insanların birbirleriyle internet üzerinden konuşma sağlayan ölçeklenebilir bir yazılımdır. TeamSpeak hem istemci hem de sunucu yazılımı oluşmaktadır. Sunucu birden fazla istemci bağlantıları için bir ev sahibi, adeta eş zamanlı binlerce kullanıcı kabil deste gibi davranır. Internet Bunun sonucu takım arkadaşları birbirleriyle konuşma gibi çeşitli uygulamalar çalışıyor tabanlı konferans çözümü en sevdikleri online oyun oynarken, iş arkadaşları veya arkadaşlarınızla ve ailenizle kişisel iletişim basitçe için arasında inter-ofis iletişimi kolaylaştırmak.

TeamSpeak inanılmaz aralığı arasında hem istemci hem de sunucu, yerleşik bir sunucu için web tabanlı yönetim kontrol paneli ve yüksek ölçeklenebilir kullanıcı izinleri sistemi için kristal berraklığında ses iletişimi, çapraz platform tasarımı vardır. Ayrıca, TeamSpeak sunucusu tek bir sunucu oturumundan, böylece kolayca topluluk ya da sosyal ağ ihtiyaçlarına uygun ölçeklendirme çok örnek veya “sanal sunucuları” Spawn olabilir. TeamSpeak sunucusu ama yerli bir SQLite veritabanı MySQL’in kullanılmak üzere yapılandırılabilir ve yerleşik komut satırı sorgu yetenekleri sağlayan bir pratik sınırsız otomasyon ve betik olanakları. Son olarak, bizim nesil TeamSpeak 3 SDK online oyunlar için tam bir entegre çözüm, sanal dünyalar, sosyal ağlar, askeri simülatörleri, eğitim, ya da ağ kullanıcıları binlerce kristal berraklığında ses iletişimi gerektiren bir ortam sunmaktadır.

TeamSpeak Özellikleri

Bizim nesil TeamSpeak 3 yazılımı yüksek derecede selefine oranla geliştirilmiş. Yeni başlayanlar için, hem İstemci ve Sunucu artık Windows için esnek çapraz platform çözümü (32bit ve 64bit) gibidir, Mac OS X (Intel ve PPC) ve Linux (32bit ve 64bit). Tüm platformlar 100% özelliği uyumlu ve zengin özelliklere sahip çok olursa olsun hangi platform, tüm yeni özellikler bütün platformlardaki TeamSpeak 3 lansmanı tarihte olacak kullanım.

Mühendislerimiz yeniden yere kadar TeamSpeak performans ve uyumluluğu arttırmak için C + + ile kod yazdım. Bu TeamSpeak 3 doğal ikililer çeşitli hedef işletim sistemleri için aynı kod tabanı inşa sağlar.

TeamSpeak 3 de sağlam bir çapraz platform Software Development Kit (SDK) olan mevcut ürün veya çevrimiçi oyunlar dahil olmak üzere hizmetleri, sanal dünyalar, eğitim programları, askeri simülatörleri, ya kadar binlerce kullanıcı gerektiren herhangi bir uygulama içinde tam özellikli ses entegrasyonu sağlayan içerir kristal berraklığında, eşzamanlı sesli iletişim.

 • Geliştirilmiş Ses Kalitesi ve Gecikme
 • Bar Raising
 • 3D ses efektleri çok çekici
 • Güçlü İzinler Sistemi
 • Geliştirilmiş Güvenlik ve Gizlilik

Boyut: 29.97 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

8 Yorum yapıldı

 • emo
  29 Aralık 2011

  kardeş bu wolfteamda oluyuyomu

 • Samed
  2 Mart 2012

  Her Oyunda Oluyor KArdeş.

 • Ali SARIKAYA
  2 Nisan 2012

  TS3 Türkçe programını indirdim ama herşey normalindeki gibi ingilizce… Hiçbirşey anlayamadım. 🙁

 • 8 Nisan 2012

  BeyLer Speak3 Türkçesi Hiç Olmamış

 • yunus
  18 Haziran 2012

  TeamSpeak 3.0 Türkçe İndir

 • Burak
  4 Temmuz 2012

  Calsırmı

 • 25 Ağustos 2012

  s2 de yariyomu bu??

 • 1 Nisan 2013

  ayen s2 yarıyormu

"TeamSpeak 3.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status