TCP Optimizer: İnternet Optimizasyon Programı

SG TCP Optimizer, internet bağlantınızı ayarlamak ve optimize etmek için sezgisel bir arayüz sağlayan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir Windows programıdır. Kurulum gerekli değildir, sadece indirin ve yönetici olarak çalıştırın.. İnternet bağlantınızı kayıt defterindeki girdileri değiştirerek en hızlı hale getirmeye çalışır. Ayarlamalarla en hızlı hale getirmek için “General Settings / Optimal Settings” yolunu izleyebilirsiniz. Böylece araç sizin için en ideal değerleri internet bağlantınıza uyarlayacaktır.

Ayrıca Manuel ayar yapmak istersenizde “Custom Settings” seçeneğine tıklayarak “Largest Mtu” değeriyle en fazla gönderilecek veri paketinin büyüklüğünü belirleyebilirsiniz ve kayıt defteri sekmesinde aracın yaptığı değişiklikleri görebilirsiniz.

Sizde internette gezinirken hız düşüklüğünden dolayı bir sayfanın açılmasını beklemek için 2 dk kadar bekliyor ve artık beklemek istemiyorsanız SG TCP Optimizer tam size göre bir program.

tcp-optimizer-son-surum-indir-internet-optimizasyon-programi

İnternet optimzasyon sağlayarak daha hızlı ve verimli bir internet kullanımı için TCP Optimizer programını deneyebilirsiniz. İnternet hızını artırmaya yönelik en faydalı programlardan biridir.

TCP Optimizer Bilgileri

Son Sürüm: TCP Optimizer 4.0.6

Boyut: 680 KB

Dil: İnglizce

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Speed Guide

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TCP Optimizer Son Sürüm İndir – İnternet Optimizasyon Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status