TapinRadio – İnternet Radyo Oynatıcı – Türkçe

TapinRadio ücretsiz, bedava Türkçe internet radyo oynatıcı ve internet radyo kaydetme (Radyoda çalan şarkıyı kaydetme) programı. TapinRadio mp3, wma, ogg vorbis, AAC + gibi büyük internet radyo formatlarını oynatmayı destekler ve kaydetme sağlar.

Radyoda Çalan Şarkıyı Kaydetme Özelliği

TapinRadio ücretsiz programının en büyük özelliği o an Radyoda çalan şarkıyı anında kaydetme. Bazen Radyolar da bir şarkı çalar ve çok hoşumuza gider ama adını bilmediğimiz için sadece dinlemekte kalır. Ama TapinRadio programı ile Radyo da çalan şarkıyı anında kaydedebilirsiniz ve ayrıca çalan her şarkı için ayrı ayrı kaydetme özelliği sunar.

TapinRadio Radyo istasyonlarını hızlı bir şekilde aramanızı sağlar, istasyonlar arasında düz bir geçiş sağlar ve uyku zamanlayıcı modu ile istediğiniz zaman kapanmasını ayarlayabilirsiniz.

TapinRadio Genel Özellikleri:

  •  Pek çok Radyo istasyonu
  •  Çoğu internet radyo formatlarını destekler – MP3, WMA, Ogg Vorbis, AAC + vb
  •  Hızlı ve güvenilir arama
  •  İstasyonları arasında sorunsuz geçiş
  •  Yazılım ve istasyonları için otomatik kontrol

TapinRadio Türkçe Yapmak İçin;

Kurulum yaparken Türkçe dil gözükmez. İngilizce olarak programı kurun. Program kurulumundan sonra programı açın ve Ayarlar > Dil >Türkçe olarak seçin.

Kaydedilen Müzikler Nerde? Kaydedilen müzikler eğer hiç bir değişiklik yapılmazsa Kullanıcı adınızın olduğu klasörden Müziğim klasörüne girin ve TapinRadio klasöründen kaydettiğiniz radyonun müziklerini Mp3 olarak bulabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 14.50 MB

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TapinRadio 1.54 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status