October 5, 2022


Ücretsiz Sistem Bakım Onarım Programı

System Mechanic Free, bilgisayarınızı en iyi performansta çalıştırmak için tüm sistem bakım onarım araçlarını sağlayan ücretsiz pc optimize programıdır. Bilgisayarınızın güvenliğini sağlayarak, kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korur. Sistem optimizasyonu yaparak bilgisayar performansını en iyi şekilde sağlar. Windows sistem sorunlarını, hatalarını giderir. Sistem sorunlarını önleyerek bilgisayar donma ve çökmelerine karşı koruma sağlar.

Bu ücretsiz program ayrıca sistem bakım onarımı yaparak bilgisayar performansını yavaşlatan nedenleri ortadan kaldırır. Bilgisayarı hızlandırmak için en iyileştirmeleri sağlar.

System Mechanic Free, bir çok sistem bakım araçları ile dolu paketiyle birlikte geliyor.  System Mechanic programının ücretsiz, bedava sürümü.

Bilgisayar hata düzeltmeleri, onarımı yaparak bilgisayar performansını en yüksek seviyeye ulaştırmaya çalışır.

Bilgisayar bakımı için ayarlamalar ve düzenlemeler yapmanızı sağlar. Evinizde ki tüm bilgisayarınızın performansını artırmak için kullanabilirsiniz.

Bir an da bilgisayarınız bazı sorunlarından dolayı çökebilir. Bilgisayarınızın her zaman bakımlı ve sorunsuz çalışmasını istiyorsanız System Mechanic gibi kaliteli programı sisteminizde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca bilgisayarınızın açılış hızını, internet, program çalıştırma ve oyun performansını artırmaya yardımcı olur. Gereksiz dosyaları kaldırın, internet ve chat geçmişlerini silerek PC performansını artırın.

iolo Labs ™, akıllı canlı güncellemeleri kullanarak 30,000 farklı bilgisayar sorunlarını sabitleyin. Tehlikeli bir program, sistem değişiklikleri ve hatalı ayarları engelleyin.

Sürümü: System Mechanic Free 15.0.1.4

Boyutu: 572 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"System Mechanic Free İndir – Sistem Bakım Onarım Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status