Syncios: iPhone, iPad, iPod İçin Dosya Transferi

Syncios, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod) için müzik, video, fotoğraf, kitap, rehber vs dosya transfer yapmayı kolaylaştıran ücretsiz bir programdır. Bilgisayardan iOS cihazlara, iOS cihazlardan bilgisayara dosya taşımak/aktarmak için yardımcı olacaktır. Sadece dosya transferi değil yedekleme ve geri yükleme aracıda sunuyor.  Fotoğraflar, şarkılar, videolar, uygulamalar, SMS, rehber, arama geçmişleri, notlar, yer imlerini Syncios ile yedekleme klasörü oluşturabilir ve daha sonra bunları geri yükleme yapabilirsiniz. Bu ücretsiz program ile iOS mobil uygulamaları yönetebilirsiniz. iOS cihazlar için uygun video ve ses dönüştürme yapabilirsiniz.

iPod, iPhone, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad, yeni iPad, iPad Mini 2 cihazlar üzerinde E-Book/E-Kitap transferi ve yönetimi yapabilirsiniz. Kısacası, Syncios iOS cihazlar üzerinde tüm dosya transferi, yönetimi işlemlerini kolaylaştırıyor.

Syncios-

Syncios programı ile neler yapabilirsiniz; ses ve video dosya biçimlerini iPhone/iPod/iPad’lar uygun biçime dönüştürme (MP3, M4A, M4R, CAF, dosyalarını MP4, M4V, MOV biçimlerine dönüştürme). Müzik, zil sesi ve sesli kitapları yedekleme. Fotoğrafları iOS cihazlar ve bilgisayarınız arasında transfer etme. Videoaları iOS cihazlar ve bilgisayarınız arasında transfer etme. iOS cihazlar üzerindeki e-kitapları transfer etme ve yönetme. iPod/iPhone/iPad üzerindeki çalma listelerini kolaylıkla yönetme. iPod / iPhone / iPad üzerindeki uygulamaları yönetme.

Syncios Desteklediği Apple Cihazlar ve iOS sürümleri:

iPhone: iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS.

iPad: Pad mini, iPad Air, Retina ekran iPad, Yeni iPad, iPad 2, iPad

iPod: iPod touch 5, iPod touch 4, iPod touch 3, iPod classic 3, iPod classic 2, iPod classic, iPod shuffle 4 , iPod shuffle 3, iPod shuffle 2, iPod shuffle 1, iPod nano 7, iPod nano 6, iPod nano 5, iPod nano 4, iPod nano 3, iPod nano 2, iPod nano.

iOS: iOS 5, iOS 6, iOS 7 ve daha eski sürümleri.

Windows: XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 bit/64 bit

Syncios Bilgileri

Son Sürüm: Syncios 4.0.3

Boyutu: 30.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: ANVSOFT Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 29 Ağustos 2016

    Yazılım önerisi için çok teşekkür ederiz.

"Syncios 4.0.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status