August 17, 2022


SyncDroid Android Sync: Android dosya yedekleme ve geri yükleme programı.

SyncDroid Android Sync, Android fotoğraf/resim, video, rehber, SMS yedekleme ve geri yükleme yapmayı sağlayan ücretsiz bir senkronizasyon programıdır. SyncDroid Android yönetim programı, Android ve bilgisayar arasında en iyi ve en kolay dosya yedekleme ve geri yükleme yapmayı sağlayan ücretsiz programdır. Android telefonu bir USB kablo aracılığıyla bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayın, sonra SyncDroid programı Android telefonu otomatik olarak algılar. Böylece bilgisayar ve telefon bağlantısını yapmış olacaksınız. Bilgisayardan Android telefona dosya atma veya Android telefondan bilgisayara dosya taşıma yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Note / Note2, Google Phone, HTC, HTC One, Ascend, Kindle Fire, Motorola, Motorola Droid, Motorola RAZR, Sony, Sony Ericsson Xperia, LG Optimus ve daha fazla Android telefonu destekler. Android telefondaki mesaj (SMS), iletişim adresleri, arama geçmişi, tarayıcı yer imleri, ses, müzik, video dosyaları ve fotoğraflarınızı kolaylıkla yedekleme ve geri yükleme yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır.

Not: Eğer program Android telefonu algılamazsa, bağlanmada sorun yaşarsanız telefounuzdan; “Ayarlar” – “Uygulamalar” – “Gelişim” bölümünden “USB Hata Ayıklama”yı etkin yapın.

Sadece 3 adımda Android SMS, Rehber, Arama Kayıtları, Yer imleri, Müzik, Video, Kamera Fotoğrafları ve SD Kart Resimleri, istediğiniz zaman kolayca yedekleme ve geri yükleme yapabilirsiniz. Samsung Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S2, Galaxy Note / Note2, Motorola Droid, RAZR, Sony Ericsson Xperia, LG Optimus ve birçok diğer cihazlar gibi hemen hemen her Android cihazları destekler.

SyncDroid

SyncDroid Bilgileri

Son Sürüm: SyncDroid 1.2.4

Boyutu: 23.74 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: ANVSOFT Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SyncDroid İndir – Android Dosyaları Senkronize Etme programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status