October 5, 2022


Android İçin SyncDroid Uygulaması

SyncDroid, Android mobil cihazlar için en kolay ve güçlü bir yedekleme aracıdır. Android telefon ve tablet üzerinde SMS, yer imi, arama günlüğü, iletişim, ses, fotoğraf, SD kart fotoğraf ve video dosyalarını yedeklemek için ücretsiz uygulamadır.

Belirli kategori ve dosyaları yedekleme veya geri yükleme yapmayı sağlar. SD kart veya Dropbox hesabınıza Android dosyaların yedeklerini oluşturma yapabilirsiniz. SD kart veya Dropbox hesaplarından yedeklediğiniz dosyaları geri yükleme yapabilirsiniz. Manuel yedekleme ve program yedekleme her ikisini de destekliyor.

Yedek frekans (günlük veya haftalık), program yedekleme için zaman ve kategori belirleyebilirsiniz. Herhangi bir yedekleme için isim ve not ekleyin. Kolayca yedeklediğiniz dosyaları yönetebilirsiniz. USB kablosu ile Android cihazı ve bilgisayar arasında veri aktarımı için PC için SyncDroid uygulamasını çalıştırın. Sonuç olarak SyncDroid uygulaması sayesinde Android telefonu veya Android tableti bilgisayara bağlayarak dosyaları yedekleme veya geri yükleme yapabilirsiniz.

SyncDroid Sistem Bilgileri:

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Cihaza göre değişir

Üretici: AnvSoft Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SyncDroid İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status