Windows için Yedekleme ve Senkronizasyon Aracı

SyncBack Freeware, verilerinizi farklı bir sürücüye, FTP sunucusuna, Ağa veya Zip arşivine yedekleyecek ve senkronize etmek istediğiniz dosya ve klasörleri senkronize eden ücretsiz bir programdır. Çok güvenli ve kullanımı çok kolay.

SyncBack Freeware, dosyalarınızı ve klasörlerinizi tekrar aynı sürücüye, farklı bir sürücüye, FTP sunucusuna ve hatta bir ZIP dosyası gibi PC’nizin farklı alanlarına yedeklemenizi kolaylaştırıyor. Bu program aynı zamanda dosyaları senkronize etmenizi sağlar.

Program tarih ve boyuta dayanan standart dosya karşılaştırmasının yanı sıra dosyalarda en ufak değişiklikleri bile algılayacak şekilde tasarlanmış olup isteğe bağlı MD5 özelliğine sahiptir. SyncBack ayrıca zamanlanmış projeleri, yedeklemelerin FTP ve zip sıkıştırmasının yanı sıra ağa giriş, simülasyon çalıştırmaları ve daha fazlasını da destekler.

Yedekleme ve senkronize etme işlemi ile dosyaları her iki yönde de kopyalamayı sağlıyor. Yedek dosyaları kolayca geri yükleyebilirsiniz. Yedeklemeler için zamanlama ayarı yapın.

Ücretsiz Windows programı ile dosyalarınızı yedekleyin ve senkronize edin. SyncBack Freeware ile bilgisayarınızda kolayca ve daha hızlı saklanan dosyalarınızı yedekleyin ve karşılaşacağınız olumsuz durumlardan kurtulun.

SyncBack Free sistem bilgileri:

Boyut: 23.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SyncBack Free İndir Windows" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status