September 29, 2022


SwiftKey Keyboard: Android için Klavye Uygulaması

Android için SwiftKey Keyboard 800’den fazla emoji bulunduran akıllı otomatik düzeltme seçeneği olan ve yazdığınız kelimeden sonrası için kelime tahmininden bulunan ve ücretsiz bir şekilde akıllı telefon ve tablete indirip kullanacağınız klavye uygulamasıdır. Sizde daha rahat ve hızlı bir şekilde yazı yazmak istiyorsanız ise o zaman milyonlarca kişi tarafından kullanılan

SwiftKey Keyboard akıllı klavye programını sizde seveceksiniz. Hızlı bir şekilde SMS, sohbet, metin, e-posta, ve daha fazlası için en iyi klavye uygulamasıdır.  Birbirinden farklı güzelliğe sahip 30 renkli tema, her çeşit ekran boyutuna ve her çeşit cihaz için klavye düzenleri olmak üzere daha pek çok özelleştirme özelliği de uygulamada mevcuttur.

swiftkey-klavye-indir-android

60’ın üzerinde dil seçeneği’de mevcut. Siz yazdıkça daha hızlı bir şekilde yazmanıza yardımcı olacak olan sonraki kelime tahmini özelliği sizi kendisine hayran bırakacak. Böylece rahat edecek ve zamandan tasarruf sağlayacaksınız. Klavyeyi özelleştirmek için harika tema seçenekleri. Akıllı düzeltme özelliği dağınık yazı yazma durumlarında bile yardımcı olmaktadır.

Aynı anda 3 farklı dil ile yazma seçeneği mevcut. Gmail, Facebook, Twitter, Evernote gibi sosyal medya devlerinde kelime tahminleri kişiselleştirme ve daha fazla özelliği ile beğeneceğiniz bir program olacak.

SwiftKey Keyboard (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SwiftKey Klavye İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status