August 13, 2022


SWF Flash Animasyon Hazırlama Programı

SWF Text programı ile web siteniz için flash animasyon ve sunumlar hazırlayabilirsiniz.SWF Text 1.4 son sürümü ile gelen bir çok özellik sayesinde kullanım daha kapsamlı oluyor.SWF Text yaklaşık 200 yazı efekti içeriyor.

Kolay Kullanım: SWF Metin kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı kullanıcı arayüzü var. Flaş gelişme herhangi bir deneyimi olmayan bir kullanıcı bile birkaç dakika içinde basitçe, animasyon etkisi seçerek metin girerek, yazı tipi stili, arka plan görüntü ve ses efekti gibi özellikleri flaş ayarı metin animasyon, flash banner ve Flash intro oluşturabilirsiniz.

Animasyon Etkileri Yüzlerce: SWF Metin 160 + metin animasyon efektleri ve 40 + arka plan animasyon efektleri kucaklar. Tüm bu etkileri daha da iç özellikleri bir dizi içerir ve özellikleri ayarlayarak farklı animasyon sonuçlar elde edebilir.

Tam Özelleştirilebilir: SWF Metin ile kullanıcılar, film boyutu, film oynatma hızı dahil olmak üzere tüm özellikleri ön ayar tarafından son bir Animasyon film özelleştirebilirsiniz, arka plan rengini, arka plan görüntüsü, arka plan animasyon efekt, metin, metin animasyon efekti, font, metin rengi, metin alfa şeffaflık, Metin boyutunu, metnin yatay ve dikey konumda, metin boşluk, ve film ile bağlantılı web sitesi.

Çoklu Çıkış Biçimleri: Metin animasyon, afiş veya SWF Metin ya Adobe Flash film veya GIF veya AVI formatında ihraç olması olarak çıkış olarak tasarlanmış intro.

Açık Belirttiğiniz Web Sayfası: Belirtilen web sayfasına otomatik olarak web tarayıcısında sol film üzerine tıklayın veya oynatma sonuna üzerine açılabilir. Bu seçenek Flash banner ve intro sayfaları hazırlamak yararlıdır.

Multi language: Flash metin animasyonları SWF Metin tarafından oluşturulan, vb Japonca, Almanca, Fransızca gibi uluslararası karakterleri destekler.

Preloader: Bir Preloader oluşturulabilir ve Flash film otomatik olarak eklenir.

FlashVars ve XML: Flash film oluşturulan metin içeriğini dinamik FlashVars “adresinden veya dış XML dosyasının parametreleri yükleme tarafından özelleştirilebilir.

ClickTAG varsayılan olarak oluşturulan Animasyon film tarafından desteklenmektedir. Sıkıştırılmış formatta Flash filmleri, disk alanı ve web sitesi indirme bant genişliği tasarrufu üretir.

Boyut: 2.1 MB

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SWF Text 1.4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status