August 17, 2022


Windows PC İçin Ücretsiz Multiplayer Zombi Oyunu

Survius, Windows PC için tasarlanmış ve ücretsiz olarak sunulan çoklu oyunculu / multiplayer zombi hayatta kalma oyunudur. Oyun Survius adında bir adada yer almaktadır. Ada ve yerleşim yerleri terk edilmiş gibi görünüyor. Hayatta kalmak için su, yiyecek ve barınak aramanız ve bulmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra üs inşa edebileceğiniz bir bir modüler yapı sistemi de içermektedir.

Survius oyunu tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz bağış yapabilirsiniz. Survius 4.7 aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Yüklenebilir son yükleyici dosya boyutu 247.5 MB.

survius-indir-windows-pc-icin-ucretsiz-multiplayer-zombi-oyunu

Survius oyunun genel özelliklerine bakacak olursak; Ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Multiplayer desteği sayesinde dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncular ile veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Modüler bina sistemi özelliği sayesinde kendi üssünüzü oluşturabilirsiniz. Ada 4×4 km alanına sahiptir.

Oyunun videosuna göz atarak oyun hakkında bilgi edinebilirsiniz. Zombi öldürmek veya zombilerden korunma ile ilgili oyun severler için güzel bir oyundur. Survius oyunun Windows sistemler ile uyumlu sürümüdür. Ayrıca Mac ve Linux sürümleri de vardır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Survius İndir – Windows PC İçin Ücretsiz Multiplayer Zombi Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status