October 5, 2022


MAC için şarkı sözü-lyric video yapma programı

Superstring, şarkı sözü-lyric video yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Windows ve Mac sistemler için geliştirilen bu uygulama ile kısa zamanda şarkı sözü videoları oluşturabilirsiniz.

Sevdiğimiz veya paylaşmak istediğimiz şarkı sözlerini içeren bir video hazırlamak için kullanabileceğiniz güzel bir programdır. Programın kullanımı çok kolaydır. Dört adımda şarkı sözü videosu yapmak mümkündür. Video sitelerinde şarkı sözleri diye arattığınız videolar bu ve benzeri programlar ile yapılmaktadır. Sizde hemen programı indirin ve şarkı sözü videosu yapmaya başlayın.

Şarkı sözü-lyric video yapmak için ilk önce bir şarkı seçin, Superstring (Lyric Video Maker) arayüzüne sürükleyin ve bırakın. Sonra şarkı sözlerini girin, şarkı ile sözlerin tam olarak aynı yerde uyuşması için sürükleyerek zamanlamasını hizalayın. Metin ve yazı stili ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Daha sonra arka plan ekleyebilirsiniz. Arka plan için şarkı sözlerini de belirgin şekilde gösterecek güzel bir arka plan görüntüsü seçin. Ayrıca arka plan stilleri, renkleri, ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Daha sonra kaydedin veya kolayca video sitelerine ekleyin veya sosyal ağlar üzerinde paylaşın.

Şarkı sözleri içeren video hazırlamak işte bu kadar kolay. Neredeyse her şeyi sürükleyip bırakarak yapabilirsiniz. Videoyu kaydederken kalitesini ayarlayabilirsiniz. SD, HD 720p, HD 1080p ve özel video çözünürlüğü ayarlayarak videoyu kaydedebilirsiniz. Hazırladığınız videolar MP4 video biçiminde kaydedilir. İki farklı video çıkış desteği içerir. En popüler video sitesine yüklemek veya herhangi bir şekilde paylaşmak için video kaydedilir. Yani doğrudan video sitesine yükleyebilir veya bilgisayara kaydedebilirsiniz.

superstring-indir-ucretsiz-sarki-sozu-videosu-yapma-programi  superstring-indir-ucretsiz-sarki-sozu-videosu-yapma-programi-1  superstring-indir-ucretsiz-sarki-sozu-videosu-yapma-programi-2

Not: Superstring Free sürümü sadece SD 360p video çözünürlüğünü destekler. Ayrıca hazırladığınız şarkı sözü-lyric videolar üzerinde Superstring filigranı çıkacaktır ve reklamlar içermektedir. Superstring Pro sürümü satın almanız için ellerinden geleni yapmışlar anlayacağınız.

Superstring Bilgileri

Son Sürüm: Superstring 2.6.6

Boyutu: 53.55 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Mac OS X 10.8 ve üzeri

Üretici: Simplest Ways

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Superstring İndir – MAC İçin Ücretsiz Şarkı Sözü / Lyric Video Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status