October 5, 2022


Mac için ücretsiz altyazı düzenleme programı

Subtitle Workshop verimli ve kullanışlı Mac OS X sistemler için ücretsiz altyazı düzenleme programıdır. İhtiyacınız olan tüm altyazı formatlarını destekler ve altyazı düzenleme programından istediğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Subtitle Workshop altyazı oluşturma / düzenleme / dönüştürme görevlerini neredeyse bir zevk haline getirir, dostane ve sezgisel arayüz, menülere kolay erişmenizi sağlar ve gelişmiş işlevler ve kayda değer bir hız ve istikrar ile özelliklere sahip olmalı ve altyazı düzenleme süresini büyük ölçüde azaltıyor. Yazım denetimi işlevi ve görevi daha da kolaylaştıracak gelişmiş bir video önizleme özelliği içerir.

Gelişmiş ve kolay OCR hataları için metin komut dosyalarını özelleştirmek, onarım, düzenli ifadeler kullanma imkanı sunuyor. Güçlü ve tamamen özelleştirilebilir hata tespit motoru. Hataları ana listede işaretleme imkanı. Altyazı yüklemesinde isteğe bağlı otomatik kontroller / düzeltmeler.

Subtitle Workshop kullanım açısından kolaylıklar sunar. Ayarlanabilir kısayollar ile klavye ile daha hızlı kontrol sağlar. Birbirinden düzel arayüzler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Çok seviyeli geri alma ve yenileme seçenekleri ile hata yapmaktan korkmayın. NHunspell motorunu kullanarak yazım denetimi yapabilirsiniz.

subtitle-workshop-mac

Mevcut altyazıları düzenlemenin yanı sıra sıfırdan altyazı oluşturmak da mümkündür. Kolayca alt yazı ekleyin ve silin. Ayrıca altyazıyı istediğiniz gibi bölebilirsiniz. Sürükle bırak desteği sayesinde altyazı dosyaları üzerinde daha hızlı işlevsellik sağlar. Zaman ve çerçeve tabanlı altyazıları işleyebilir. Dosyaları düz metin biçiminde yükleyebilir, böylece zamanlamaları ayarlayabilirsiniz. Özel bir formatta altyazı kaydetmeyi destekler.

Subtitle Workshop Bilgileri

Sürüm: Subtitle Workshop XE 6.01 r7

Boyut: 21.85 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Mac OS X 10.11 ve üzeri

Üretici: URUSoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Subtitle Workshop Son Sürüm İndir (Mac)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status