August 15, 2022


Sublight İndir – Film Altyazıları Bulma ve İndirme

Sublight film ve TV dizileri için altyazı arama, bulma ve indirme için popüler bir Windows uygulamasıdır.  Hiçbir casus yazılım, bir kötü amaçlı yazılım ve virüs içermez.

Sublight programı ile online olarak film ve diziler için online olarak alt yazı aramayı sağlar. Office 2010 Şerit kullanıcı arayüzü görünümü. Entegre altyazı editörü (Subtitle Edit tarafından desteklenmektedir). Milyonlarca Altyazılara anında erişim. 150.000 üzerinde otomatik olarak film ve tv serisi tanımlama. 46 altyazı dillerini destekler. Farklı kaynaklardan gelen altyazılara erişim için eklenti desteği.

Çift tıklama desteği ile altyazılı film izleme. Sıkıştırılmış video RAR dosyalarını oynatmak mümkün. Olası yeni Altyazıları yayımlar. Kullanıcı (ANSI, özel kod sayfası, UTF-8, Unicode) varsayılan altyazı kodlamasını seçebilirsiniz. Altyazı senkronizasyonu. Kullanıcılar indirme öncesi altyazıları önizleyebilir.

Sublight indir-alt yazi bulma indirme programi

Olası yeni/favori altyazıları görüntüleme. 9 favori video oynatıcı desteği. Windows Explorer’da altyazı arama entegresi. Toplu İndirme yeteneği ve çok daha fazlası …

Sublight Bilgileri

Son Sürüm: Sublight 5

Boyutu: 1.52 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sublight (Portable) İndir – Film Altyazıları Bulma ve İndirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status