August 10, 2022


Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

StdioLine Photo Basic bir resim düzenleme ve görüntüleme programıdır. Program çift monitör desteği de sunmasının yanında Windows Vista ile de uyumlu çalışıyor.Resimlerinize tanıtım eklemeek, fotoğraflarınızı e-mail ile doğru boyutta gönderebilmek, yüksek kalitede çıktı almak, slayt olarak izlemek, internette galeri şeklinde yayınlamak, CD&DVD ortamlarında güvenle saklamak; bu saydıklarımızın hepsi StudioLine Photo Basic ile ücretsiz olarak yapabilecekleriniz arasında.

StdioLine Photo Basic bir resim düzenleme ve görüntüleme programıdır. Program çift monitör desteği de sunmasının yanında Windows Vista ile de uyumlu çalışıyor.

StudioLine Photo Basic  Özellikleri; Zaman çizelgesi görünümü, tarih görüntüleri, otomatik olarak  düzenlemektedir. Akıllı bir görüntü arşivi. “Click & Tag” anahtar kelime ve kategori. Fotoğraflarınızın derinlemesine bir analizi için 18 kez ile canlı histogram. Tek bir tıklama sesi ayarı ile Yüksek sezgisel beyaz denge aracı. Derece ince ayar için lüminesans her renk kanalı için eğrileri.

StudioLine Photo Basic Ekran Görüntüsü

studioline-photo-basic-indir-

ICC renk profilleri için destek. CD kapakları ve daha takvimler, kartlar için projeleri yazdırın. Tebrik kartları, albüm sayfaları için tasarım editörü. RAW ve DNG ayarlarını düzenleyin. RAW formatında fotoğraf düzenleme doğrudan.

Not: Programı ücretsiz kullanmaya devam edebilmek için https://store.studioline.net/?Document=Activate.asp&Language=EN adresinden aktivasyon kodu almanız gerekiyor.

StudioLine Photo Basic Bilgileri

Boyutu: 96.64 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"StudioLine Photo Basic Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status