Windows için Ücretsiz Yer İmi Yönetme Programı

StorURL, favori web sitenizin URL’lerini URL’yle birlikte açıklayıcı bir başlık ile saklamanıza izin veren küçük bir yardımcı programdır. İnternet Explorer, Firefox, Chrome ve Opera tarayıcılarından bağlantılarınızı istediğiniz kadar kategoriye ayırma seçeneği sunmaktadır. Bunları arayabilir ve bunları biçimlendirilmiş bir HTML sayfası ile dışa aktarabilirsiniz.

StorURL yer imi yöneticisi programı. Favori web sitelerinizin tümüne olan bağlantıları tek bir merkezi depoda saklamanıza yardımcı olur. Sisteminizde yüklü olan tarayıcılarla çalışır ve bağlantılarınızı tek bir merkezi arabirimden istediğiniz herhangi bir web tarayıcısında açabilirsiniz.

Bir girişi çift tıklattığınızda varsayılan tarayıcınız başlatılır. Diğer özellikler bağlantı doğrulama, veritabanı yedekleme, özelleştirilebilir tarayıcı yapılandırması ve daha fazlasını içerir. Siteleri sınırsız kategoride depolayın ve sıralayın. Tüm yer imlerinize hızlı erişim için ekranınızda herhangi bir yerde tutabileceğiniz kayan araç çubuğunu etkinleştirin. Bir veya tüm kategorilerin bağlantılarını içeren HTML “ev” sayfaları oluşturun.

Program Windows 32 ve 64 bit sürümlerde çalışmaktadır. Ayrıca program NET 3.5 Framework yazılımına ihtiyaç duymaktadır.

StorURL Sistem Bilgileri

Boyut: 4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"StorURL İndir – PC için Yer İmi Yöneticisi Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status