Windows için Ücretsiz Steam Oyunlarını Yönetme

Bu basit ve etkili bir araçla Steam kitaplığınızı özelleştirin ve oyunlarınızı istediğiniz gibi düzenleyin. Steam Library Manager dosyaları nasıl idare etmeniz gerektiği konusunda birkaç seçenek belirtmek için değil, buhar kütüphanesini özelleştirme konusunda daha fazla özgürlük isteyen oyuncular için tasarlanmış hızlı ve güvenilir bir araçtır. Asıl hedefi, size işleri hızlı bir şekilde yapmanın yanı sıra hem oyunlarınızı hem de yedeklemelerinizi aynı anda takip etmek için basit bir yöntem sunmaktır.

Steam Library Manager (Buhar Kütüphanesi Yöneticisi), yüklü Steam uygulamalarını yedeklemek, geri yüklemek veya taşımak için tasarlanmış bir araçtır. Program, Steam kitaplıklarınızı otomatik olarak bulup tarar ve tüm oyunlarınızı küçük resim ve dosya boyutu ile birlikte görüntüler.

Sürükle ve bırak yöntemiyle kütüphaneler arasında oyun taşıyabilir veya tüm kütüphaneyi farklı bir yere taşıyabilirsiniz. Oyun dosyalarını silmek, oyun başlatmak, oyun merkezini veya atölyeyi açmak (Steam’de) ve oyun başlıklarını isim veya kimliğe göre aramak için seçenekler de vardır.

Belirli bir kütüphaneye kurulan oyunları taşımak uğraştırıcı bir durumdur, çünkü çoğunlukla bir takım hatalara kaçınılması gerekir. SLM, bunu kolaylıkla yapmanıza ve hatta her bir dosyayı, orijinal yüklemeye zarar vermeden belirli bir konuma kopyalamanıza izin verir. Açıkçası, bunlar evrensel olarak yararlı şeyler değildir, ancak bir gün kullanışlı olabilir ve bu seçeneğin basit bir araca entegre edildiğini bilmek güzel.

Programın arayüzüne bir göz attıktan sonra açıkça görülebiliyor olmasına rağmen, konuşurken, işlevlerin geri kalanına erişmek kolaydır. Ayarlar paneliyle ilgili bazı sorularınız olabilir, ancak bu, öncelikle her seçenek için onay kutuları ve ayrıntılı açıklamalar içerdiği gerçeği göz önüne alındığında, mümkün olduğunca sezgisel ve basit olacak şekilde tasarlanmıştır.

Steam Library Manager Sistem Bilgileri

Boyut: 738 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Steam Library Manager İndir – Steam Oyunlarını Yönetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status