September 29, 2022


Steam: Çoklu oyunculu oynama, oyun satın alma gibi online yapacağınız işlemler için geliştirilen bir ara programdır.

Steam; aksiyon oyunlarından, bağımsız yapımcı oyunlarına kadar 2000’in üzerinde oyuna ev sahipliği yapıyor. Özel indirimlerin, otomatik güncellemelerin ve diğer özelliklerin tadını çıkarın. 40 milyondan fazla üyesi olan bu toplulukta yeni insanlarla tanışın, oyun gruplarına katılın, takımlar kurun ve sohbet edin!

Arkadaşlarınıza hediye gönderin, eşya takası yapın ve Steam Atölyesi aracılığıyla sevdiğiniz oyunlar için yeni içerikler yaratın. En sevdiğiniz oyunların geleceğini siz şekillendirin.

PC’de, Mac’te, Linux’ta, mobil aygıtınızda, hatta televizyonunuzda bile olsanız Steam’in özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Eğlenceyi yanınızda taşıyın.

Satın aldığınız oyunu istediğiniz yerden oynamanıza imkan sağlayan Steam Play ve herhangi bir yerden giriş yapmış arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynamanızı sağlayan Platformlar Arası Çok Oyunculu özellikli PC, Mac ve Linux oyun kataloğunu sunuyor.

PC’de, Mac’te, Linux’ta, mobil aygıtınızda, hatta televizyonunuzda bile olsanız Steam’in özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Eğlenceyi yanınızda taşıyın.

Counter Strike Steam indir

Steam programı, XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Son Sürüm: Steam

Boyutu: 1.59 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Valve Corporation

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Steam Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status