August 17, 2022


Start Menu Reviver: Windows 8/8.1 Başlat Menüsü Ekleme Programı

Start Menu Reviver, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için Başlat Menüsü eklemeye yardımcı ücretsiz bir program. Start Menu Reviver ayrıca Türkçe kullanım sunuyor. Start Menu Reviver diğer Windows 8 Başlat Menüsü ekleme programlarından ayıran bir çok özelliği mevcut. Piyasadaki diğer ürünlere göre daha sezgisel, daha fonksiyonel ve isteğe göre daha fazla ayarlanabilir. Start Menu Reviver TAMAMEN ÜCRETSİZ ve gerçekten dokunmatik ekran dostu olan TEK çözüm. Başlat Menünüzü sadece değiştirmeyin, onu canlandırın. Start Menu Reviver sizin için tasarlanmıştır ve Windows 7 üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istediğinizde ya da Windows 8’de bir Başlat Menünüz olsun istediğinizde sizinledir.

Start Menu Reviver size alışkın olduğunuz yakınlığı geri getiren tek seçenektir ve Windows’un geleceğindeki geliştirmeleri kapsar . Start Menu Reviver’ın benzersiz yapısı onun dokunmatik ekran dostu olan tek Başlat Menüsü olduğunu gösterir. Tabii ki hala farenizi ve klavyenizi kullanabilirsiniz, fakat Start Menu Reviver’de siz bir parmak dokunuşuyla kolayca ekleme, kaldırma, taşıma ve düzenleme yapabilirsiniz.

Start Menu Reviver Gelişmiş Özellikleri

Powerful Search: Start Menu Reviver’deki arama kutusu bilgisayarınızda bir şeyler bulmak için tek bir yerdir. Bu birkaç saniye içinde uygulamaları, bilgisayar ayarlarını ve belgeleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Başlangıç Ekranına erişin: Hala Windows 8 Başlat ekranına erişmek istiyorsanız, siz onu Start Menu Reviver’den görebilirsiniz ve ona doğrudan erişebilirsiniz. Hatta onun son kez baktınızda nasıl göründüğünü de görebilirsiniz.

Bir web sitesi Karosu yapmak: Start Menu Reviver masaüstü ve modern uygulamaları sadece karolar gibi eklemenize izin vermez, aynı zamanda karoları hızla favori web siteleri ve hatta favori belgelere erişmek yapabilirsiniz.

Başlat Düğmenizi seçin: Varsayılan Başlat Düğmenizi kolayca özelleştirebilirsiniz. Start Menu Reviver’in seçim için birçok farklı Başlat düğmesi vardır.

Start Menu Reviver Ekran Görüntüsü

start-menu-reviver-indir-

Start Menu Reviver Bilgileri

Son Sürüm: Start Menu Reviver 2.0.0.80

Boyutu: 7.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 7, Windows 8 / 8.1

Üretici: ReviverSoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Start Menu Reviver 2.0.0.80 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status