August 14, 2022


Resimlere animasyonlu su yansıması ekleme programı

Bu güçlü uygulama sayesinde fotoğraf ve resimlerle etkileyici animasyonlar (su efektleri, dalgalanma, yağmur veya kar ekleyerek) büyük ölçüde geliştirilmiş görüntüler elde edebilirsiniz. Sqirlz Water Reflections efektler vererek hareketsiz görüntüleri daha canlı ve hareketli hale getirir. Gerçekçi dalgalanma yansımaları vermek için animasyon edilebilir ve herhangi bir şekil olabilir.

Dalgalanma şekillerini seçin ve dalga boyutu, perspektif, su şeffaflığı ve akış yönü gibi kontrol ayrıntıları yapın. Yağmur damlaları ve kar taneleri boyut, hız, yön, saydamlık ve sahne derinlik efektleri dahil olmak üzere birçok şekillerde ayarlanabilir.

Animasyonlar Macromedia Flash (SWF) dosyaları, animasyonlu GIF dosyaları, AVI video klipleri ve bitmap setleri, JPEG, PNG ve TIFF dosyası olarak kaydedilebilir. Sürüm 2 ile yağış ve kar yağışı etkisi eklendi ve yağmur suyu üzerine düştüğünde görülen bu gibi dairesel (ring) dalgaların içeren su yansıtan alanlar ekleme seçeneği eklendi.

Programı ücretsiz olarak indirin ve hızlı kurulumdan sonra programı başlatın. Çocuklar için yapılmış bir program olduğunu düşünebilirsiniz ancak bazı efektler gerçekten profesyonel gözüküyor.

Sqirlz Water Reflections programı Windows 10, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Boyutu: 2 MB

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sqirlz Water Reflections 2.6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status