Casus yazılım tarama ve silme programı

Spybot – Search & Destroy tehlikeli, casus yazılımlara karşı (spyware adware) sisteminizi koruyan ücretsiz ve Türkçe programdır.

Casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımların taranması için kullanabileceğiniz ücretsiz, Türkçe dil desteği buluna faydalı bir program. Language bölümünden Türkçe’yi seçerek programın arayüzünü Türkçeye çevirebilirsiniz. Programı gelişmiş modda çalıştırarak sistem açılışı, host dosyası vb.. ileri düzeydeki alanlara da erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki casus yazılımları ve kayıt defterinde bulunan casus bilgileri bularak onları temizleyen etkili ve ücretsiz bir program. Sisteminizde bulunması olası casus yazılımları (spyware), dialer’ları, reklam içerikli uygulamaları (adware) ve hatta sörf izlerinizi bile sisteminizden tamamen kaldırır.

Windows bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları bulmak ve kaldırmak için ücretsiz program arıyorsanız yazılımı deneyebilirsiniz. Spybot – Search & Destroy programı anti-malware ve anti-spyware özelliğine sahiptir.

spybot-search-destroy

Spybot – Search & Destroy Bilgileri

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 44.37 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Spybot – Search & Destroy Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status