August 15, 2022


Ücretsiz HD Video Oynatıcı

Kaliteli videolar izlemek için kaliteli uygulamalar kullanmak gerekir. Her video oynatıcıda HD (High Definition) kalitesinde videolar izlenmez. Özellikle internetten indirdiğimiz filmleri Windows Media Player  veya VLC Player ile izleriz. Evet bunlar HD kalitesinde sorun çıkarmayan medya oynatıcı uygulamalardır. Ama tüm özellikleri ile özünü HD videolar için hazırlamış Splash Free HD video player uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği sayesinde her şey daha anlaşılır.

Splash ücretsiz uygulaması muhteşem performans sunar. Pürüzsüz hareket, net ayrıntılar ve canlı renkler ile keyifle HD veya 4K kalitesinde videoları izleyebilirsiniz.

Duyarlı ve yenilikçi arayüze sahiptir

Splash uygulaması gerçekten çok hoş bir arayüze sahiptir. HD video kalitesini ben oynatırım dercesine bir görünüme sahiptir. Ekranın alt kısmında video yürütme, durdurma, devam etme, çalma listesini görüntüleme, oynatma ayarları (video parlaklık, kontrast, doygunluk, video grafik ayarları) seçenekler yer almaktadır.

Fareyi oynatma ekranın üstüne doğru sürüklediğiniz zaman üst araç çubuğu ortaya çıkacaktır. Bura dosya ve klasör açma, altyazılar ekleme, dışa aktarma, TV izleme ve ayarlar seçeneklerini göreceksiniz.

HD videoları oynatmak için tasarlandı

Tüm High Definition filmlerinizi ve video kamera kliplerinizi inanılmaz derecede hızlı, pürüzsüz ve sorunsuz bir şekilde oynatın ve dönüştürün. Başka herhangi bir codec’e ihtiyacınız yok. İndirin, yükleyin, izleyin, dönüştürün ve paylaşın.

Video, altyazı gibi gelişmiş özelleştirme seçenekleri

Medya oynatıcı ekranını dilediğiniz şekilde boyutlandırma yapabilirsiniz. Programın genel ayarlar kısmında, program dilini, temasını değiştirme, zıplama aralığı, ekran görüntüsü alma, daima üstte olsun mu gibi genel seçenekler yer almaktadır. Kolayca bunları düzenleyebilirsiniz.

Video ayarları kısmında, 4:3, 16:9, 16:10 ekran oranı ayarları, görüntü formatı yakınlaştırma gibi seçenekler yer alır. Ses ayarları kısmında Stereo, HDMI Bıtstream, 5.1, 7.1 gibi seçenekler mevcuttur.

Altyazılar kısmında, alt yazı tipi, alt yazı boyutu, alt yazı rengi, dil kodlama, alt yazı senkronize ayarı gibi altyazıları ayarlamak ve düzenlemek için seçenekler yer almaktadır.

Sonuç olarak;

Genel olarak, Splash kullanım kolaylığı ve gelişmiş seçenekleri ile HD videoları veya filmleri izlemek için kullanabileceğiniz harika programlardan biridir. Video kalitesini bozmadan, altyazı desteği ile her türlü film izlemek için başarılı bir program olduğunu düşünüyorum. Denemenizi tavsiye ederim.

Splash Bilgileri

Sürüm: Splash 2.0.4

Boyut: 23.11 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Splash Türkçe İndir – Ücretsiz HD Video Oynatıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status