August 10, 2022


Ücretsiz Türkçe HD Video Oynatıcı

Splash Lite HD player ile özellikle HD videolarını başarılı bir şekilde oynatabilirsiniz. AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T, MP4, MPG, TS dosyalarını destekler. Splash Lite başarılı bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahip, Lite sürüm olmasından dolayı bazı özellikler kısıtlı da olsa başarılı bir HD video oynatıcı.

Splash Lite HD player ücretsiz HD video oynatıcı Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Tasarlanmış ve HD için optimize edilmiş!

High Definition MPEG-2 ve AVC/H.264 kamera klipleri ve filmler, inanılmaz hızlı, pürüzsüz ve sorunsuz şekilde oynatır. Herhangi bir ek codec gerekmez. Indir, yükle izle. Bu uygulama  High Definition video oynatımı başlatmak için yaklaşık bir saniye alır! Lite versiyonu sınırlı işlevsellik sağlar, sınırsız bir deneyim yşamanızı sağlar.

Resim ²  çarpıcı görüntü kalitesi!

Çarpıcı görüntü kalitesi sunan Gelişmiş resim post-işleme motoru. Standart ve yüksek tanımlı video, daha önce hiç olmadığı gibi düzgün hareket, keskin detaylar ve canlı renkler ile izlemenin keyfini çıkarın.

EcoMode – enerji tasarrufu!

EcoMode akıllı güç yönetimi, mobil PC güç tüketimini azaltmak için tasarlanmıştır. Laptop / netbook pil% 40 kadar daha uzun video çalma keyfini çıkarın.

Boyutu: 10,9 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Splash Lite HD player Türkçe İndir (1.8.2)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status