SpiderOak: Online yedekleme, bulut depolama alanı sağlayan ücretsiz programdır.

SpiderOak, çevrimiçi yedekleme, senkronize ve bulut depolama sunuyor. SpiderOak ücretsiz sürümü 2 GB bulut depolama ve yedekleme alanı sunuyor. SpiderOak, ücretsiz depolama alanına tüm verilerinizi yedekleyebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz herhangi bir yerden tüm verilerinize ulaşabilirsiniz.

SpiderOak Özellikleri:

Windows, Mac OS, Linux OS 32-bit/64-bit gibi masaüstü platformların yanında, Android, iOS (iPad/iPhone), N900 Maemo gibi birçok mobil platform için üretilmiş istemcilerinin bulanmasıyla verilerinize her yerde ve her türlü cihazınızdan ulaşabileceksiniz.

Diğer bulut sunucu sağlayıcıların aksine SpiderOak, verilerinizi yalnız transfer sırasında değil, sunucuda tutulduğunda an da şifreli olarak saklar. SpiderOak çalışanları bile verilerinize erişemez.

SpiderOak’u diğerlerinden ayıran bir başka özelliği ise, sunucusundaki sildiğiniz ya da üzerinde değişiklik yaptığınız belgeleri tüm versiyonlarıyla sürekli yedeklemesi. Böylelikle veri kaybetmeniz imkânsız hale geliyor.

Ücretsiz alanınızı arkadaşlarınızı SpiderOak’a davet ederek artırabilirsiniz. Her yönlendirdiğiniz kişi için 1GB ekstra alan kazanacaksınız. (Maksimum 10GB)

SpiderOak indir-bulut depolama alani

SpiderOak Bilgileri

Son Sürüm: SpiderOak 5.1.5

Boyutu: 26.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SpiderOak

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SpiderOak 5.1.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status