September 29, 2022


Ücretsiz Firefox, Skype, Chrome, Thunderbird Hızlandırıcı

SpeedyFox Mozilla Firefox / Skype / Google Chrome / Thunderbird hızlandırmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. SpeedyFox programı özellikle Firefox hızlandırmak için tasarlanmış olsa da, Chrome hızını da önemli ölçüde artırmayı sağlar.

Hangi program olursa olsun zamanla çok yavaş çalışmaya başlar. Nedeni profil veritabanlarının parçalanmasıdır. SpeedyFox ücretsiz araç, bu sorunu gidermek için özel olarak tasarlanmıştır. SpeedyFox kullanılan yöntem (örn. bookmars, şifreler, vb) profili için% 100 güvenli bir şekilde, herhangi bir zarar vermeden hızlandırma yapmayı sağlar.

Mozilla Firefox tarayıcısı Chrome’a göre gerçekten çok yavaş. Bununda en büyük sebebi, veritabanında tuttuğu profil kayıtlarıdır. Firefox tarayıcısını ilk açtığınız zaman çok yavaş açılır. İşlem yaparken veya birden çok sekme açtığınız zaman daha çok yavaşlamaya başlıyor. Veritabanı parçalanmasından dolayı bu nedenli çok yavaş çalışıyor. SpeedyFox programı bir anlamda Mozilla Firefox tarayıcısının tüm açıklarını kapatmak ve daha hızlı bir kullanım sunmak için tasarlanmıştır.

SpeedyFox programı sayesinde gözle görülür bir fark olacak. Firefox gerçekten de daha hızlı olacaktır. Firefox tarayıcısından vazgeçemeyenler için çok yardımcı olacaktır. Program zaten tamamen ücretsiz. Denemekten de bir zarar gelmez. Deneyin ve farkı görün. Firefox, Skype, Chrome, Thunderbird hızlandırmak için SpeedyFox iyi bir yardımcı olacaktır.

SpeedyFox Bilgileri

Son Sürüm: SpeedyFox 2.0.17

Boyutu: 1.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"SpeedyFox Son Sürüm İndir – Firefox/Skype/Chrome/Thunderbird Hızlandırıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status