September 29, 2022


Ücretsiz portable boyama ve çizim programı

Speedy Painter Windows sistemler için OpenGL tabanlı bir ücretsiz boyama ve resim çizme programıdır. Kalem basıncına göre fırça darbeleri boyutu ve donukluk değiştirmek için Wacom digitizer destekler.

Tuval hareketleri, F3 tuşuna basarak aktif edebilirsiniz. Video içine çizim aktarmak mümkündür. Hazırladığınız videoları ise kolayca video sitelerine yükleyebilirsiniz. Çoklu katman desteği vardır. Kalem basıncına göre inme boyutu opaklığını değiştirme desteği içerir.

Çizim boyunca yaptığınız işlemleri gözden geçirmek için çizim oynatma yeteneği vardır. Çizimlerinizi nasıl yaptığınız görmek için veya paylaşmak istediğiniz kullanıcılar için hızlı bir çizim video gösterimi yapabilirsiniz.

En yaygın görüntü formatlarını yükleyebilirsiniz. En popüler görüntü formatlarını işleme yeteneğine sahiptir. Tuval döndürme, tuval kapak ve seçim maskesi içermektedir.

Program için gerekli: OpenGL 3.0 özelliklerini destekleyen bir ekran kartı.

Not: Programın açılmaması durumunda ekran kartı yeterliliğinizi kontrol ediniz ya da manuel olarak “yüksek performanslı grafik işlemciyle çalıştır” komutu ile programı başlatınız.

Speedy Painter indir-boyama programi

Speedy Painter (Portable) Bilgileri

Sürüm: Speedy Painter 3.4.7

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 4.08 MB

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Üretici: Andrea Buzzelli

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Speedy Painter Portable İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status