Ücretsiz İnternet ve Ping Hız Testi Programı

Speedtest4Free, internet bağlantı hızınızı, ortalama ping süresini ve başlıca bir kaç işlemi test etmenizi sağlayan kullanımı kolay, ücretsiz ve güvenilir bir programdır. Bu internet hızı test etme aracı, İnternet bağlantınızın hızınızı ve ping’inizi ölçmenizi ve izlemenizi sağlar. Ping’in sonuçlarını, yükleme ve indirme hızlarını görebilirsiniz.

Hızlı test sonuçlarınızı otomatik olarak veya elle kaydetme seçeneği sayesinde daha sonra inceleyip karşılaştırabilirsiniz. Bu, bağlantı hızınızı ve ping’inizi analiz etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, yavaş çalışan İnternet bağlantılarını servis sağlayıcınıza bildirebilirsiniz ve bağlantı hızınızı ve ping sorununuzu gidermek için gerekli araçlara sahip olursunuz. Hızınızı bilmeniz gerektiğinde görev çubuğunuzdaki hız testi ve ping test simgesini kolayca tıklayabilirsiniz.

Speedtest4free’in en kullanışlı özelliklerinden biri planlama seçenekleridir. Tetikleyicileri ayarlamanıza izin verecek bir zaman çizelgesi oluşturabilirsiniz. Bu tetikleyiciler, İnternet hız testinizi önceden tanımlanmış tarihlere ve günün belirli saatine göre otomatik olarak ne zaman gerçekleştireceğinizi belirleyecektir.

Bunun avantajı, analizler için kullanabileceğiniz daha doğru verileri elde etmenizdir. Daha sık test etmenizi öneririz. İnternet hız testi sonuçlarınızı grafikler kullanarak karşılaştırabilirsiniz. Burada mevcut ve en iyi hız test sonuçlarınızı analiz edebilirsiniz. Eklenen bir özellik olarak, sonuçlarınızı global olarak ve aynı ISS sunucusundaki en iyi sonuçlarla karşılaştırırsınız.

Sonuçta Speedtest4free, programı başlangıçta çalıştırmanıza izin verir. Animasyonlu bildirimleri ayarlayabilir ve ekranı, kullanıcı tarafından tanımlanan test sonuçlarını gösterecek şekilde değiştirebilirsiniz. Proxy ayarlarını da etkinleştirebilirsiniz.

Speedtest4Free Sistem Bilgileri

Boyut: 7.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Speedtest4Free İndir İnternet ve Ping Hızını Test Etme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status