August 14, 2022


Forge Pro 11 Genel Bakış: Ses Düzenleme, Geliştirme, Kayıt vs

Sound Forge Pro 11 yazılımı verimli ve güvenilir ses editörler sağlar ve ses düzenleme ve mastering tüm yönleri üzerinde kontrol sağlayan kaliteli bir ses düzenleme programıdır.

Stüdyo veya alanında olsun, profesyonel ses kayıt yapma ve mastering, ses tasarımı, ses restorasyonu, kırmızı kitap ve CD oluşturma için tam bir müzik üretim paketidir. Sound Forge Pro 10 yeni özellikleri arasında, dahili CD yazma ile oluşturduğunuz, düzenlediğiniz müzikleri anında CD ye yazdırabilirsiniz,  müziklerinize her hangi bir zarar vermeden dönüştürebilir.

Saf ses kalitesi: Sound Forge Pro 10 yazılımını tam çözünürlükte 24-bit ve 32-bit/64-bit float 192 kHz dosyaları destekler. Aletleri, vokal ve efekt değişiklikleri ince overtones ve nüansları yakalayın. Ayrıca, Sound Forge Pro 10 yazımı içeriği; endüstri lideri iZotope MBIT + ™ Dither (bit derinliği dönüştürme) ve 64-Bit SRC ™ (örnekleme hızı dönüştürme) en yüksek ses kalitesi değeri.

Hassas ses düzenleme: Mono, stereo ve çok kanallı ses dosyaları (32 kanal) düzenleme. Windows komutları, kopyalama, kesme, yapıştırma, mix ve crossfade ses kullanın. Mix müzikler oluşturun.

Güçlü ses kaydı: Sound Forge Pro 10 yazılımını ses kayıt araçları ile komple bir set paketidir. Ses kartı düz içine kaydedin veya belirli bir zaman ve tarih bir oturumu başlatmak ve bitirmek için kullanmak Record Timer. Belirli bir ses eşik Eşik Tutanak ile Tetikleme ulaşıldığında Alternatif olarak, kayıt yapmaya başlayabilirsiniz. Siz aynı zamanda kolayca stereo dosyaları gibi çok kanallı ses dosyalarını kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Video için ses: Sound Forge Pro 10 yazılım, AVI, WMV ve MPEG-1 ve MPEG-2 dahil çoklu video formatlarını destekler. Hassas çerçeve ile ses ve video kare senkronize. Sound Forge Pro 10 yazılım, MPEG-2, 720p ve 1080i de çözünürlüklerde HDV uyumlu dosyalar yazmak için şablonlar ve 720p ve 1080i ara işler için CineForm CFHD codec kullanarak AVI şablonları içerir. Ayrıca kodlama WMV 720p ve 1080p için şablonlar dahildir.

Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista(SP2 veya üstü), Windows 7,  Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 175.52 MB

Lisans: Deneme Sürümü (30 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sound Forge Pro 11 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status