August 13, 2022


Sopcast: Canlı TV Yayını İzleme Programı

sopcast-indir-Sopcast, internetten online/canlı olarak binlerce TV kanalını izlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir Windows uygulamasıdır. Video ve ses yayını yapmanın, video izlemenin ve internette radyo dinlemenin en iyi yoludur. P2P (Peer-to-Peer) teknolojisini benimseyen, çok verimli ve kullanımı kolaydır. Güçlü bir sunucu ve geniş bant genişliği ile sorunsuz TV yayın keyfi.

Sopcast P2P tabanlı bir doğrudan yayın sistemidir. Veya SOP teknolojisi: Çekirdek iletişim sop adlı Sopcast Ekibi tarafından üretilen protokoldür.

Sopcast bir istemci olarak bilgisayarınıza yüklenir. Programı çalıştırdığınız zaman TV kanal listesini göreceksiniz. Program arayüzünde yer alan yayınlara tıklayarak canlı TV yayını izlemeye başlayabilirsiniz. Türkçe arayüzü sayesinde sorunsuz bir şekilde kolayca kullanabilirsiniz. ASF, WMV, RM, RMVB, MP3 yayın akışları destekler.

sopcast-indir-1 sopcast-indir-2

Sopcast ile en sevdiğiniz Windows Media Player, RealPlayer, VLC medya oynatıcılarda TV yayını izleme imkanı sunuyor. Sop Player web sayfası veya herhangi bir yazılım uygulamalarının içine gömülü olabilir. Sadece Windows Media Player gibi çalışır.

Sopcast Bilgileri

Son Sürüm: Sopcast 4.2.0

Boyutu: 5.67 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: SopCast.com

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sopcast Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status