October 5, 2022


Sony Telefonlara Root Yapma Programı

Sony Mobile Flasher (Flashtool), Sony Xperia akıllı telefonlara sahip olanların flaş yapmaları veya root yapmalarını, ayrıca özel çekirdekleri kurmalarını sağlayan güçlü bir yazılım çözümüdür. Sony akıllı telefonlar üzerinde tam kontrol sağlamak amacıyla tasarlanmış kullanışlı bir programdır.

Sony telefonun özelliklerinden memnun değilseniz, bu program sayesinde özel ROM’lar yükleme, telefonu yeniden markalama ve cihazı yüksek derecede özelleştirme seçeneği sunmaktadır.

Yalnız şunu unutmayın; Sony Mobile Flasher kullanmadan önce root gibi işlemlerin telefonunuza zarar vermesinin yanı sıra garantisinin geçersiz kalmasına neden olacaktır. Root yapılan telefonlar garanti kapsamından çıkarılmaktadır. Ayrıca oluşabilecek herhangi bir kötü durumdan dolayı verilerin zarara uğrama tehlikesini göz önünde bulundurarak işlem yapmadan önce telefondaki verilerin yedeklenmesini tavsiye ederiz.

Ayrıca root yapma konusunda herhangi bir bilginiz yoksa bu tarz programları kullanmanızı tavsiye etmeyiz.

Sony Mobile Flasher kullanıcılar tarafından beğenilen bir uygulama olacaktır. Sony Xperia X10’dan Z Ultra’ya kadar olan modelleri destekler ve Java’nın üzerine kurulmuştur.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Daha sonra telefonu bilgisayara bağlayın ve program telefonu algılayacaktır. İki önyükleme modundan birini tercih edebilirsiniz. Birincisi, programın kurulum klasöründe yer alan yazılımı kullanarak veya sizin tarafınızdan seçilen özel bir program ile cihazı flaşlama yapmanıza izin verir

İkinci  yöntem daha fazla araçlardan oluşur. Bunların çoğu, sağlamanız gereken HDD’nizde bulunan bir Flash görüntüsü (SIN, IMG, EXT4 ve YAFFS2 formatında) kullanmaktadır. Diğer önemli noktalar arasında bir SIN editörü, bir SEUS şifre çözücü ve yeni bir flash demeti oluşturmanıza izin veren bir yardımcı program bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Sony Mobile Flasher Sony akıllı telefonla root yapmak için profesyonel ve ücretsiz bir program arayanlar için yardımcı olacak iyi bir programdır. Ancak şunu asla unutmayın bu tarz programlar telefonunun güvenliği konusunda asla garanti vermezler. Yaklaşık olarak 146 MB dosya boyutuna sahiptir ve tüm Windows sistemleri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Sony Mobile Flasher (Flashtool) İndir – Sony Root Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status