September 29, 2022


Softros LAN Messenger: Ofis İçin Yerel Ağ Mesajlaşma Programı.

Softros LAN Messenger indir-lan mesajlasma programiSoftros LAN Messenger 6.3.2, zellikle ofis çalışanları için yerel ağ (LAN) üzerinde mesajlaşma yapmayı sağlar. Ağ üzerinden arkadaşlarınızla veya çalıştığınız yerde iş arkadaşlarınızla LAN ağı üzerinden mesajlaşmayı sağlayan bir program.

Softros LAN IM gibi mesaj bildirim alarmları, kişisel veya grup mesajlaşma, dosya transferi ve sezgisel bir arayüz gibi kullanışlı çeşitli özellikler ile birlikte geliyor. Softros LAN Messenger LAN sohbet programı kişisel yazılarınız, tüm gelen ve giden mesajlar için güçlü şifreleme seçenekleri sunuyor.

Herhangi bir Windows işletim sistemi altında ve büyük veya küçük TCP / IP ağları üzerinde çalışırken program çok kararlıdır. Bu uygulama, bireysel kullanıcı bağlantı kurmak için ya da grup uyarıları için de kullanılabilir. Gelen mesajlar için uygun ses alarm vardır. Program çok basit ve özel bir eğitim gerektirmez. Yükleme tamamlandıktan hemen sonra kullanılmaya hazırdır. Tüm ayarlar kaydedilir ve kolayca başka bir bilgisayara gerekirse aktarılabilir.

Softros LAN Messenger XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Softros LAN Messenger Bilgileri

Son Sürüm: Softros LAN Messenger 6.3.2

Boyutu: 7.73 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Softros

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Softros LAN Messenger Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status