SoftPerfect Network Scanner: Ağ İzleme, Ağ Tarama Programı

SoftPerfect Network Scanner çok parçacıklı IPNetBIOS ve SNMP tarayıcı, modern bir arayüz ve birçok gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz ağ izleme, ağ tarama programıdır.

Her iki sistem yöneticileri ve kim bilgisayar güvenliği ile ilgilenen genel kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz bir program. Program ping bilgisayar, TCP bağlantı noktaları ve görüntüler kaynakların hangi tür dinleme için ağı tarar.

Buna ek olarak, ağ sürücüleri olarak paylaşılan klasörler mount, onları Windows Gezgini, filtre sonuç listesi ve daha fazlasını kullanarak taramak sağlar. SoftPerfect Network Scanner ayrıca bir kullanıcı için kontrol-Port tanımlanmış bir açık rapor. Ayrıca ana bilgisayar adları ve otomatik çözebilirsiniz-yerel ve dış IP aralığını algılar. Uzaktan kapatma ve Wake-On-LAN destekler.

softperfect-network-scanner

SoftPerfect Network Scanner Özellikleri: Yönetici ayrıcalıkları gerektirmez. Normal ağ üzerinde görünmez ve yazma erişilebilir paylaşılan  gizli klasörleri algılar. İç ve dış IP adreslerini algılar. TCP bağlantı noktalarını ve SNMP servisleri dinlemek için tarar.

Ağ kaynaklarını keşfederek bağlanmanızı sağlar. Harici üçüncü parti uygulamaları başlatır. Wake-On-LAN ve uzaktan kapatmayı destekler.

SoftPerfect Network Scanner Bilgileri

Boyutu: 3.55 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SoftPerfect Research

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SoftPerfect Network Scanner Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status