PC için Ücretsiz Torrent, Bittorrent Videoları Açıp Oynatma Programı

Soda Player torrent dosyalarını anında açıp oynatmanızı sağlayan oldukça kullanışlı ücretsiz bir film oynatıcıdır. Yapılandırmak isteyeceğiniz teknik ayrıntılar için herhangi bir ayar yoktur, sadece kaydedilmiş bir torrent veya video dosyası açın veya bir mıknatıs bağlantısı yapıştırın ve video hemen oynamaya başlayacaktır.

Soda Player, tüm formatlar ve codec bileşenleri için destek sunar ve ISP hızını azaltmak için entegre bir SOCKS5 proxy’si ile gelir. Ayrıca otomatik olarak kendi dilinizde altyazılar alabileceğiniz Dünyadaki en büyük altyazı veritabanı olan OpenSubtitles.org’dan kendi dilinizde otomatik olarak altyazı olan gelişmiş eşleme algoritmasından faydalanın. MKV dosyaları içerisinde altyazı desteği, BitTorrent dosyaları içindeki altyazılar ve yerel dosyalar için aynı klasördeki alt klasörler ve bütün ortak altyazı formatlarını destekler.

Diğer özellikler arasında AppleTV ve Chromecast desteği, yerel BitTorrent dosyaları ve DHT, PEX, UDP izleyiciler için destek var. HEVC / H.265, AC-3, DTS, WebM vb. dahil olmak üzere tüm yaygın formatlar ve video / ses codec’leri için destek H.264 ve HEVC / H.265 için donanım şifre çözme özelliği var.

Soda Player Mac Sürümü İndir

Soda Player Sistem Bilgileri

Boyut: 75.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Soda Player İndir – Torrrent Dosyaları Oynatma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status