Ücretsiz Torrent, BitTorrent Videoları Oynatma Programı

Mıknatıs bağlantılarını ve torrent dosyalarını anında açın ve oynatın. Size maksimum hız sağlamak için DHT, PEX, UDP izleyiciler ve tüm diğer önemli BitTorrent teknolojilerini desteklemektedir. Ücretsiz program ile IP’nizi BitTorrent ağında gizleyerek gizliliğinizi koruyun. İnternet sağlayıcınızdan engelleme atlayın ve BitTorrent trafiğini maksimum hızlandırın.

BitTorrent trafiğini (üniversiteler, oteller, iş yerleri, …) yasaklayan ağ blokları üzerinden aşın ve BitTorrent trafiği için optimize edilmiş hızlı SOCKS5 proxy sunucular ile işlerinizi halledin. Kurulum gerektirmez, uygulama zaten entegre olan ve çalışan SOCKS5 proxy istemcisiyle birlikte gelir. Tüm Apple TV’leri, tüm Chromecast’i ve Chromecast yerleşik (Android TV, modern TV’ler vb.) tüm cihazlar için destek vermektedir. Akıllı TV altyapısı, codec cihazınız tarafından destekleniyorsa, video ve / veya ses parçalarını kod çözmeden aktaracaktır.

Uyumlu cihazlarla (Chromecast Ultra, NVIDIA SHIELD vb.) 1080p ve 4K’a kadar video desteği. Dünyadaki en büyük altyazı veritabanı olan OpenSubtitles.org’dan kendi dilinizde otomatik olarak altyazı olan gelişmiş eşleme algoritmasından faydalanın. MKV dosyaları içerisinde altyazı desteği, BitTorrent dosyaları içindeki altyazılar ve yerel dosyalar için aynı klasördeki alt klasörler ve tüm ortak altyazı formatlarını destekler.

Soda Player Windows Sürümü İndir

Soda Player Sistem Bilgileri

Boyut: 64.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: Mac OS X

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Soda Player İndir – Mac için Torrent, BitTorrent Video Oynatıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status