October 5, 2022


Windows için Bedava Ekran Görüntüsü Alma

PC ekranınızın herhangi bir bölümünden ekran görüntüsü almak istiyorsanız, Snipaste’i kullanabilirsiniz. Küçük bir program olabilir ancak yerleşik uygulamalarda yer alan güçlü ve tam özelliklerle doludur. Bu uygulamanın özelliği, tek tek kullanıcı arayüzü bileşenlerini yakalamanızı ve doğrudan masaüstünüzde yüzen pencereler şeklinde yapıştırmanızı sağlayan bir özellik ile gelmektedir.

Kayan pencerede çok renk ve özel metin gibi çalışabilirsiniz. Uygulamanın ayrıca Pixel düzey kontrolü, çoklu ekran desteği, HIDPi desteği, renk seçici ve daha fazlası var. Yazılım aynı zamanda Mosaic, Eraser, Gaussian bulanıklığı ve benzeri gelişmiş parçalar içeren kısayol tuşları ve düzenleme işlevleri ile zenginleştirilmiş bir özelleştirme araçları tabanına da sahiptir.

Snipaste ile ekranınızın bir bölümünü kesin ve başlıca bir takım düzenleme işlemleri uygulayın. Görüntüleri en üstteki kayan pencere olarak yapıştırın. Snipaste sık sık ekran görüntüsü alan ve eklenti desteği olarak daha fazla özellik isteyenler için kullanışlı, şık bir araçtır.

Snipaste 32 Bit İndir

Snipaste sistem bilgileri:

Boyut: 11.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Win 7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Snipaste 64 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status