August 15, 2022


Windows Sürücülerini Güncelleştirme ve Yükleme Programı

Ücretsiz araç SnailDriver ile tek bir tıklamayla tüm sürücülerinizi güncel tutabilirsiniz. Ücretsiz yazılım SnailDriver, PC’nizde eski sürücüleri bulur ve bunları yalnızca tek bir tıklama ile günceller. SnailDriver’ı yükledikten sonra, yüklü tüm sürücülerde tek bir tıklamayla ücretsiz arar. Bir liste daha sonra güncel sürümü, kurulum tarihi, üreticisi ve mevcut güncellemenin yeni sürümünü içeren tüm sürücüleri listeler.

SnailDriver, eski sürücüleriniz için PC’nizi taramanızı ve güncellenmiş sürücüleri bir tıklama ile otomatik olarak indirip güncelleştirmenizi ve kurmanızı sağlar. Program, bilgisayarınızı tarar ve hiçbir zaman mevcut olmayan tüm sürücülerin listesini sağlar. Güncellemek için hangi sürücüleri seçebilir ve ardından tek bir tıklamayla bunları indirip kurabilirsiniz.

SnailDriver, sürücülerinizi güncellemeden önce otomatik olarak bir sistem geri yükleme noktası oluşturur, böylece güncellenmiş sürücülerle sorun yaşarsanız önceki sürümlerine dönebilirsiniz. SnailDriver, 300.000’den fazla aygıt sürücüsü ve tüm marka bilgisayarları desteklemektedir. Kurulumdan sonra, yüklü tüm sürücüler genel bakış olarak görüntülenir. Ayrıca, güncellemeleri uygulamak için sistemin yeniden başlatılması gerekip gerekmediğini de gösterir.

SnailDriver Sistem Bilgileri

Boyut: 8.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (32bit / 64bit)

Üretici: Snailsuite

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SnailDriver İndir – Windows Sürücülerini Güncelleştirme ve Yükleme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status