August 13, 2022


Gelişmiş ekran kayıt programı

SnagIt Screen Capture, Windows sistemler için güçlü ekran yakalama ve ekran kayıt yazılımıdır. Açıkça vurgulamak için görüntüler ve videolar oluşturun. Önemli olan iş hakkında daha fazla zaman ve daha fazla zaman harcayın. Snagit, karmaşık bir süreç göstermek, ayrıntılı geri bildirim vermek veya önemli bilgileri en çok ihtiyaç duyan insanlarla paylaşmak için ekran görüntüleri oluşturmak veya düzenlemek ve videoları kaydetmek için basit bir yol sağlar.

Bilgisayarınızın ekranında gördüklerinizin bir görüntüsünü veya videosunu yakalayın. Skype aramalarını veya sesli Google Hangouts konuşmaları kaydedin. Yerinde gezmek yerine, izleyip daha sonra inceleyebileceğiniz toplantıları ve röportajları yakalayın.

Snagit, sadece bir avlanma aracından başka bir şey değildir. Her ekran görüntüsü profesyonel kalitede işaretleme araçları ile özelleştirilebilir. Uzun, detaylı açıklamalar yazmanın hayal kırıklığı yaşanmadan, neyi gördüğünüzü hızlı bir şekilde gösterin. Bunu açıklamak için uğraşmak yerine diğerlerini gösterin. İster bir web sitesini yakalamanız, çevrimiçi bir toplantı düzenlediğinizde veya birisine hızlıca geri bildirim gönderirken Snagit ekran yakalama önemli bilgileri sunmanıza yardımcı olur.

Snagit’in görüntüsü ve video çekimi güçlü ancak karmaşık değildir. Hepsi bir arada ekran yakalama programı, tüm masaüstünü, bölgeyi, pencereyi veya kaydırma penceresini herhangi bir web sayfasından veya uygulamadan tek bir kısayol tuşu veya tıklama ile kapar.

Görüntü yakalama: Tam olarak ihtiyacınız olan şeyi yakaladığınızdan emin olun. Piksel mükemmel bir doğrulukla bir bölge seçmek için ekranınızdaki herhangi bir yeri tıklayın ve sürükleyin.

Video çekimi: Bazen üzerinden konuşmak daha kolaydır. Demolar, geri bildirimler, yorumlar ve daha fazlası için ekranınızın hızlı videolarını oluşturun, anlatın ve düzeltin.

Kaydırma yakalama: Ekranda gösterilmese bile tam sayfa ekran görüntüsünü çabucak yakalayın. Yatay, dikey veya tüm kaydırma alanını sadece bir tıklama ile tutun.

Panoramik yakalama: Geniş, yatay kaydırmalar, sonsuza kaydırılan web sayfaları ve aradaki her şeyi yakalayın. Tek tek görüntüler almak ve bunları manuel olarak düzenlemek yerine bir kez yakalayın.

Hareketli GIF Oluşturma: Kısa bir ekran kaydını animasyonlu bir GIF’e dönüştürün. Hızlı görevleri ve iş akışlarını göstermek için mükemmeldir.

Web kamerası kaydı: Ekip arkadaşları veya müşterileri ile nerede olursanız olun kişisel bir dokunuş eklemek için video sırasında web kamerası ve ekran kaydı arasında geçiş yapın.

Video kırpma: Ekran kayıtlarınızdaki istenmeyen bölümlerden çabucak kurtulun. Başlangıçtan, ortadan, sondan veya düzeltmek istediğiniz hatalarından ekstra zaman çıkarın.

Ses kaydetme: Bir mikrofondan veya bilgisayarınızın sistem sesinden ses ekleyin.

SnagIt Screen Capture Bilgileri

Sürüm: SnagIt Screen Capture 10

Boyut: 87.24 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SnagIt Screen Capture Son Sürüm İndir – Ekran Yakalama Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status