October 5, 2022


Gelişmiş ekran kaydedici

SnagIt Screen Capture, Windows sistemler için güçlü ekran yakalama ve ekran kayıt yazılımıdır. Açıkça vurgulamak için görüntüler ve videolar oluşturun. Önemli olan iş hakkında daha fazla zaman ve daha fazla zaman harcayın. Snagit, karmaşık bir süreç göstermek, ayrıntılı geri bildirim vermek veya önemli bilgileri en çok ihtiyaç duyan insanlarla paylaşmak için ekran görüntüleri oluşturmak veya düzenlemek ve videoları kaydetmek için basit bir yol sağlar.

Bilgisayarınızın ekranında gördüklerinizin bir görüntüsünü veya videosunu yakalayın. Skype aramalarını veya sesli Google Hangouts konuşmaları kaydedin. Yerinde gezmek yerine, izleyip daha sonra inceleyebileceğiniz toplantıları ve röportajları yakalayın.

Snagit, sadece bir avlanma aracından başka bir şey değildir. Her ekran görüntüsü profesyonel kalitede işaretleme araçları ile özelleştirilebilir. Uzun, detaylı açıklamalar yazmanın hayal kırıklığı yaşanmadan, neyi gördüğünüzü hızlı bir şekilde gösterin. Bunu açıklamak için uğraşmak yerine diğerlerini gösterin. İster bir web sitesini yakalamanız, çevrimiçi bir toplantı düzenlediğinizde veya birisine hızlıca geri bildirim gönderirken Snagit ekran yakalama önemli bilgileri sunmanıza yardımcı olur.

Snagit’in görüntüsü ve video çekimi güçlü ancak karmaşık değildir. Hepsi bir arada ekran yakalama programı, tüm masaüstünü, bölgeyi, pencereyi veya kaydırma penceresini herhangi bir web sayfasından veya uygulamadan tek bir kısayol tuşu veya tıklama ile kapar.

SnagIt Screen Capture son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SnagIt Screen Capture 9.1.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status