January 26, 2022


SMPlayer: Ücretsiz ve Türkçe Medya Oynatıcısı

smplayer-son-surum-turkce-indirSMPlayer Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe çoklu ortam medya oynatıcısıdır. Windows Media Player’dan sıkıldıysanız ya da çoğu dosya türünü açamıyorsanız SMPlayer çok sayıda dosya türünü açmak için kullanılabilecek ve ücretsiz bir oynatıcıdır.

SMPlayer yeni bir multimedya oynatıcıdır. MPlayer motorunu altyapısında kullanır, bu sayede yaygın formatlardaki tüm videoları herhangi bir codec paketi kurulumu yapmadan kendi içinde destek sunar. Tanıdığı formatlar arasında avi, mkv, ogm, mpeg, vob, 3gp, asf, mov, wmv, mp3, ogg vb. sayılabilir. Ayrıca DVD desteği ve internetten inmekte olan dosyaları gösterebilme özelliklerini de içerir.

SMPlayer Özellikleri:

Ayarlanabilir altyazı desteği mevcut. Yazı tipi, boyut ve renk seçenekleri gibi. Parlaklık, karşıtlık (kontrast), doygunluk, ton gibi çeşitli ayarları video üzerinde yapılabilir. 2, 4X hızında oynatabilme, ayrıca bir videoyu ağır çekimde de oynatabilir. Ses ve altyazı gecikmesi ayarlanabilir. Ses ve video üzerine gelişmiş seçenekler mevcut. Oynatma listesi ayarlanabilir.

Tüm medya türlerini oynatabilme: SMPlayer‘ın bilinen birçok tür ve kodeği destekler: avi, mp4, mkv, mpeg, mov, divx, h.264… gibi tüm hepsini oynatabilirsin,kurulu kodekler için teşekkürler. 3.parti kodekleri aramana ve kurmana gerek yoktur.

Altyazı indirebilme: SMPlayer opensubtitles.org dan altyazı arayabilir ve indirebilir.

Kaplamalar: SMPlayer birkaç kaplama ve simge teması ile gelmektedir, yani kolayca oynatıcının görünüşünü değiştirebilirsin.

Gelişmiş özellikler: SMPlayer bir çok gelişmiş özelliklere sahiptir video ve ses filtreleri,oynatma hızını değiştirebilme, videolarda ses ve alt yazı gecikmesi, video eşitleme… ve daha bir çok özellik.

MPlayer: SMPlayer’ın kullandığı ödül almış MPlayer motoru, dünyadaki en iyi oynatıcılardan biri olma özelliği taşır.

SMPlayer Bilgileri

Boyutu: 40.40 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

SMPlayer 32 Bit Son Sürüm İndir

SMPlayer 64 Bit Son Sürüm İndir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SMPlayer Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status