Ücretsiz ve Türkçe DNS Değiştirme Programı

İnternette güvenli ve gizli bir şekilde gezinmek için DNS değiştirme programı arıyorsanız, ücretsiz ve Türkçe kullanım sunan Smart Safe DNS programını denemenizi tavsiye ederim.

SmartSafeDNS, internet güvenliği ve yasaklı/engelli sitelere giriş yapma imkanı sağlıyor. Bu ücretsiz DNS değiştirme programı muhteşem özellikler sunuyor. Hem kullanım kolaylığı hem de hizmeti açısından kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yasaklanmış sitelere giriş, mahkeme kararı ile engellenmiş sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Programın sunduğu özelliklere bakacak olursak;

Akıllı DNS özelliği herkes için gerekli bir özellik. Bir web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman, site adresini yanlış yazdığınız zaman, hemen doğru olan adresi size gösterecektir.

SmartSafeDNS indir-dns-degistirme-programi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlik duvarı özelliği, güvenli bir internet kullanımı sağlıyor. Üstün güvenlik duvarı koruma teknolojisi ile kişisel bilgilerinizi tüm tehlikelere karşı korursunuz.  Malmware ve phishing sitesi olarak adlandırılan kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma sağlar.

Programın en çok hoşuma giden özelliği ise; Hızlı internet kullanımı. Peki bu özellik neler sağlıyor. DNS sorguları bir süre ön bellekte (cache) bekletilir. Smart Safe DNS bu noktada çoğu diğer DNS sunucusundan daha geniş bir ön belleği olmasıyla, size hızlı bir internet sunmasıyla öne çıkıyor. Girdiğiniz bir siteye, daha sonra giriş yaptığınız zaman daha hızlı bir giriş sağlayacaksınız.

Programın en iddaalı olduğu konu ise, %100 erişim sağlamasıdır. Erişilemez bir web site yok anlamına geliyor. Ne olursa olsun, bu program sayesinde yasaklı, engelli, bloke edilmiş tüm web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Boyutu: 290 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"SmartSafeDNS İndir – Bedava DNS Değiştirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status