August 14, 2022


Ücretsiz ve Türkçe Disk Birleştirme Programı

Smart Defrag disk performansını artırmak, disk birleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır. Sabit disk performansını artırmaya yardımcı olur. Disk parçalanmaları bizim fark edeceğimiz bir durum değil. Bilgisayarın yavaşlamasına neden olan en büyük etkenlerden biridir. Disk parçalanmaları iyileştirilmediği zaman bilgisayar çok yavaşlar hatta çökebilir de. Disk parçalanmalarını ortadan kaldırmak için disk birleştirme yapılması gerekir. Smart Defrag disk birleştirme programı için ücretsiz en iyi programlardan biridir.

Bilgisayarı hızlı çalıştırmak için öyle bilmediğiniz programları yüklemeyin. Bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa, çoğunlukla disk birleştirme yapılmamasından dolayıdır. Her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Smart Defrag kolay ve hızlı bir şekilde disk birleştirme yaparak bilgisayarın hızlı çalışmasını sağlar.

Smart Defrag indir-disk birlestirme programi

Smart Defrag daha hızlı dosya yükleme ve yüksek disk performansı için akıllıca sabit sürücülere son derece hızlı ve verimli bir birleştirme sağlayan ücretsiz bir araçtır. Bilgisayarınızda arka planda otomatik olarak ve sessizce çalışır. Bu güçlü, ödüllü ücretsiz birleştirici hiçbir adware, spyware veya virüs içermez. % 100 güvenli ve temiz bir programdır.

Smart Defrag Bilgileri

Son Sürüm: Smart Defrag 5.4.0

Boyutu: 12.71 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Smart Defrag Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status